Switch to English

TOEKENNINGEN PER WERKGEBIED
Op deze pagina vindt U een verkort overzicht van Turing Foundation projecten op de werkterreinen poezie, beeldende kunst, muziek, kraamkamers van de zee, biologische landbouw, Leprabestrijding en onderwijs.

Kunst
Poëzie
Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Twaalfde Gedichtenwedstrijd 2019-2021 CPNB

Poëzieweekgeschenk 2019-2020
Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Elfde Gedichtenwedstrijd 2019-2020 Iwosyg & Tijdschrift Terras

Tijdschrift Terras, 2017-2019
Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Tiende Turing Gedichtenwedstrijd 2018-2019 CPNB

Poëzieweekgeschenk 2018-2019
Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Negende Turing Gedichtenwedstrijd 2017-2018 Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Achtste Turing Gedichtenwedstrijd 2016-2017
Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Zevende Turing Gedichtenwedstrijd 2014-2016 Poëziepaleis

Doe Maar, Dicht Maar, 2013-2016
Van Oorschot

Poëziekalender 2015-2016 Van Oorschot

Poëzie bloemlezingen, 2011-2015
Van Oorschot

Poëzie bloemlezing Rutger Kopland, 2014 Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Zesde Turing Gedichtenwedstrijd 2014-2015
Van Oorschot

Poëziekalender 2014-2015 Van Oorschot

Poëzie bloemlezing Hans Lodeizen, 2014
Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Vijfde Turing Gedichtenwedstrijd 2013-2014 Wintertuin Literair Productiehuis

Het Gedichtenbal - Slotmanifestatie Poëzieweek 2013-2014
Van Oorschot

Poëzie bloemlezing Elisabeth Eybers, 2013 Wintertuin Literair Productiehuis

Het Gedichtenbal - Slotmanifestatie Poëzieweek 2012-2013
Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Vierde Turing Gedichtenwedstrijd 2012-2013 Ramsey Nasr

Poëziebundel 'Dichter Draagt Voor', Ramsey Nasr, 2012-2013
Van Oorschot

Poëzie bloemlezing Jan Emmens, 2011-2012 De Gids

Poëzie in De Gids 2011-2012
Van Oorschot

Poëzie bloemlezing J. H. Leopold, 2011 Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Derde Turing Gedichtenwedstrijd 2011-2012
Gedichtendag & Poetry International Rotterdam

Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2008-2011 Van Oorschot

Poëzie bloemlezing Simon Vestdijk, 2010
Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Tweede Turing Gedichtenwedstrijd 2010-2011 Van Oorschot

Poëzie bloemlezingen Van Geel & Morriën, 2010
De Gids

Poëzie in De Gids 2008-2010 Gedichtendag & Poetry International Rotterdam

Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2010
Theatergroep de Kale

Hoofdbegunstiger Warenar van P.C. Hooft, 2010 Turing Gedichtenwedstrijd & Poëzieclub

De Eerste Turing Gedichtenwedstrijd 2009-2010
Van Oorschot

Poëzie bloemlezingen Vasalis & Hanlo, 2009 Gedichtendag & Poetry International Rotterdam

Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2009
Poeziecircus

Het Poëziecircus 2008 Van Oorschot

Poëzie bloemlezingen Van Schagen & Der Mouw, 2008
Week van de Poëzie & Poëzieclub

De Week van de Poëzie 2007-2008 Awater & Poëzieclub

Poëziebundel "Jou Willen Is Je Missen", 2008
Gedichtendag & Poetry International Rotterdam

Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2007-2008 Poetry International Rotterdam

38e Poetry International Festival, 2007
Week van de Poëzie & Poëzieclub

Hoofdbegunstiger De Week van de Poëzie 2007 Awater & Poëzieclub

Poëziebundel "Het Eerste Wonder", 2007
Beeldende kunst
Mauritshuis Den Haag & Frick Collection

Tentoonstelling 'The Frick Collection, New York: Vermeer, Rembrandt, Hals', Mauritshuis, Den Haag, 2022-2023 Beelden aan Zee

Tentoonstelling 'Henry Moore aan Zee: Vorm en Materiaal', Museum Beelden aan Zee, Scheveningen, 2022-2023
Museum Belvédère

Tentoonstelling 'Living the Landscape - Nicholson, Hepworth en de kunstenaars van St. Ives, 1939-1975', Museum Belvédère, Oranjewoud, 2022 Stedelijk Museum Schiedam

Tentoonstelling 'Levend Landschap. Zes eeuwen Zuid-Hollandse Maasdelta', Stedelijk Museum Schiedam, 2022
Kunstmuseum Den Haag

Tentoonstelling 'Paula Rego', Kunstmuseum Den Haag, 2021-2022 Limburgs Museum

'De Vergeten Prinsessen van Thorn', Limburgs Museum, Venlo, 2021-2022
Frans Hals Museum

Tentoonstelling 'Thuis bij Jordaens', Frans Hals Museum, 2021-2022 Museum Paul Tetar van Elven

Tentoonstelling 'Thérèse Schwartze. Haar klant was koning', Museum Paul Tetar van Elven, 2021-2022
Museum Volkenkunde

"Azteken. De mens achter de mythe", Museum Volkenkunde Leiden, 2021-2022 Design Museum Den Bosch

'Lucio Fontana - De verovering van de ruimte', Design Museum, Den Bosch, 2021-2022
Van Abbemuseum

'Oog in Oog met Klimt', Van Abbemuseum 2020-2021 Van Gogh Museum

'"Your Loving Vincent." Van Gogh's Greatest Letters', Van Gogh Museum, 2020-2021
Rembrandthuis

'Hansken. Rembrandts Olifant', Museum het Rembrandthuis, 2021 Centraal Museum

Tentoonstelling 'De Botanische Revolutie - Over de noodzaak van kunst en tuinieren', Centraal Museum, 2021-2022
Vereniging Het Spinozahuis

Het dagelijks leven van Spinoza, Spinozahuis, Den Haag 2020-2021 Van Abbemuseum

Parallel Lives, Parallel Aesthetics: Léon Ferrari and Gülsün Karamustafa, Van Abbemuseum, 2020-2022
Vereniging Rembrandt

De kracht van onze Nederlandse collecties, 2019-2021 Museum Catharijneconvent

'Maria Magdalena', Museum Catharijneconvent, 2019-2022
CoBrA Museum Amstelveen

Tentoonstelling 'Frida Kahlo & Diego Rivera: A Love Revolution', Cobra Museum, 2019-2021 Van Gogh Museum

Eerste begunstiger 'Gustav Klimt. Inspired by Monet, Van Gogh, Matisse', Van Gogh Museum, Amsterdam, 2020-2023
Joods Historisch Museum Amsterdam & Vereniging Rembrandt

Topstukken uit het kunstdepot, Joods Historisch Museum Amsterdam, 2020-2021 Museum van Loon & Vereniging Rembrandt

Meesterwerken in Van Loon: kunst, inspiratie en relevantie, Museum van Loon, Amsterdam, 2020
Haags Historisch Museum & Vereniging Rembrandt

Gezichten op de Hofvijver, Haags Historisch Museum, Den Haag, 2020-2021 Amsterdamse School Museum Het Schip & Vereniging Rembrandt

Herinrichting voormalig postkantoor, Museum Het Schip, Amsterdam, 2020-2021
Museum Kennemerland & Vereniging Rembrandt

Kunstnijverheid met Karakter, Museum Kennemerland, 2020-2021 Museum Helmond & Vereniging Rembrandt

Van École de Paris tot Cobra: de collectie Roef-Meelker, Museum Helmond, 2020-2021
https://www.museumrijswijk.nl/ & Vereniging Rembrandt

Drie Eeuwen Burchvliet, Museum Rijswijk, 2020 Mauritshuis Den Haag & Vereniging Rembrandt

Alleen met Vermeer, Mauritshuis, Den Haag, 2020-2021
Singer Museum Laren & Vereniging Rembrandt

Liebermann in Laren, Singer Museum, Laren, 2020 Mesdag Collectie Den Haag & Vereniging Rembrandt

Het Netwerk van Sientje Mesdag, Mesdag Collectie, Den Haag, 2020-2021
TextielMuseum & Vereniging Rembrandt

Yamuna Forzani, TextielMuseum, Tilburg, 2020 Rijksmuseum van Oudheden & Vereniging Rembrandt

De Sarcofaag van Simpelveld, Rijksmuseum van Oudheden, Leiden, 2020-2021
Design Museum Den Bosch & Vereniging Rembrandt

Touching Worlds, Design Museum Den Bosch, 2020-2021 Frans Hals Museum & Vereniging Rembrandt

Het pronkpoppenhuis van Sara Rothé, Frans Hals Museum, Haarlem, 2020-2021
Voerman Museum Hattem & Vereniging Rembrandt

Schetsen van Jan Voerman sr, Voerman Museum Hattem, 2020-2021 CODA Museum & Vereniging Rembrandt

'De kracht van de ADO Collectie', CODA Museum, Apeldoorn, 2020-2021
Stadsarchief Amsterdam & Vereniging Rembrandt

Turner - Stilte in de Stad, Stadsarchief Amsterdam, 2020 Museum Klok & Peel & Vereniging Rembrandt

Luidklokken en hun gebruik, Museum Klok & Peel, 2020-2021
Westfries Museum & Vereniging Rembrandt

Het kunstkabinet van het Westfries Museum, Hoorn, 2020 Groninger Museum & Vereniging Rembrandt

De Werkmankast, Groninger Museum, 2020-2021
Kasteel-Museum Sypesteyn & Vereniging Rembrandt

Rozengeur op Sypesteyn, Kasteel-Museum Sypesteyn, 2020 Museum Prinsenhof Delft & Vereniging Rembrandt

'Delftse meesters. In kunst en wetenschap', Museum Prinsenhof Delft, 2020-2021
Museum de Waag & Vereniging Rembrandt

'Waagstuk: Rennenberg verovert Deventer', Museum de Waag, 2020-2021 Gouverneurshuis Heusden & Vereniging Rembrandt

18de-eeuwse waterschapsglazen, Museum Het Gouverneurshuis, Heusden, 2020-2021
Museum Krona & Vereniging Rembrandt

'Onze Lieve Vrouw ter Linde - Troosteres in nood', Museum Krona, Uden, 2020 Museum Ons'Lieve Heer op Solder & Vereniging Rembrandt

Het Maria-altaar, Museum Ons' Lieve Heer op Solder, 2020
Rembrandthuis & Vereniging Rembrandt

‘Leef/Tijd - Rembrandt, Van Dijck en Veldhoen', Rembrandthuis, 2020 Allard Pierson Museum & Vereniging Rembrandt

'Oude collecties. Nieuwe ontdekkingen', Allard Pierson Museum, 2020
Museum Het Valkhof & Vereniging Rembrandt

'Binnenste Buitenland', Museum Het Valkhof, 2020 Museum Catharijneconvent & Vereniging Rembrandt

'Verborgen Parel', Museum Catharijneconvent, Utrecht, 2020-2021
Kunstmuseum Den Haag & Vereniging Rembrandt

Zelfportret Paula Modersohn-Becker, Kunstmuseum Den Haag, 2020-2021 Het Nieuwe Instituut & Vereniging Rembrandt

Hygiëne tour langs 10 kunstobjecten in Huis Sonneveld, Het Nieuwe Instituut, 2020-2021
Museum Henriette Polak & Vereniging Rembrandt

'OEPTS - Code Geel & Zonnig!', Museum Henriette Polak, 2020 Bonnefanten Maastricht & Vereniging Rembrandt

BLKNWS, Kahlil Joseph, Bonnefanten, Maastricht, 2020-2021
Museum Belvédère & Vereniging Rembrandt

Topstukken van Hendrik Werkman, Museum Belvédère, 2020-2021 Katwijks Museum & Vereniging Rembrandt

De Kracht van Katwijk in de schilderkunst, Katwijks Museum, 2020-2021
Museum Gouda & Vereniging Rembrandt

Altaarstukken, Museum Gouda, 2020-2021 Museum Zaanse Tijd & Vereniging Rembrandt

Handel in de Tijd, Museum Zaanse Tijd, 2020-2021
Museum In 't Houten Huis & Vereniging Rembrandt

De Jisper kast van Arie Spaarman, Museum In 't Houten Huis, 2020 Nationaal Glasmuseum & Vereniging Rembrandt

'Koekje Erbij?', Nationaal Glasmuseum, Leerdam, 2020-2021
Kasteel Duivenvoorde & Vereniging Rembrandt

Porselein als hart van de Collectie Duivenvoorde, Kasteel Duivenvoorde, 2020-2021 Kasteel Amerongen & Vereniging Rembrandt

Palempore, Kasteel Amerongen, 2020
Stadsmuseum Woerden & Vereniging Rembrandt

Tekeningen en schilderijen van Leo Gestel, Stadsmuseum Woerden, 2020-2021 Rijksmuseum Amsterdam & Vereniging Rembrandt

Twee portretten van Piero di Cosimo, Rijksmuseum, Amsterdam, 2020
Tropenmuseum Amsterdam & Vereniging Rembrandt

De diorama's van Gerrit Schouten, Tropenmuseum, Amsterdam, 2020-2021 Vereniging Rembrandt

Vereniging Rembrandt, Amsterdam, 2019-2020
Stedelijk Museum Amsterdam

Overzichtstentoonstelling Bruce Nauman, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2019-2021 Kunsthal Rotterdam

Calder NOW, Kunsthal Rotterdam, 2020-2022
FOAM Amsterdam

"Negative Beauty", FOAM, Amsterdam, 2020-2022 Centraal Museum

Aankoop 'Granido and Daifilo' (1623) van Dirck van Baburen, Centraal Museum, Utrecht, 2020
Van Gogh Museum & Drents Museum

Aankoop 'Onkruid verbrandende boer' (1883) van Vincent van Gogh, Van Gogh Museum, Amsterdam, 2019-2020 Museum Gouda

Kaarslicht, Museum Gouda, 2020-2022
Teylers Museum

Overzichtstentoonstelling John Constable, Teylers Museum, Haarlem, 2020-2021 Drents Museum

'Frida Kahlo. Viva la Frida - Life and art of Frida Kahlo', Drents Museum, 2020-2022
Scheepvaartmuseum Amsterdam

'Willem van de Velde: Vader & Zoon', Scheepvaartmuseum Amsterdam, 2020-2022 Dordrechts Museum

'In het licht van Cuyp. Aelbert Cuyp & Gainsborough - Constable - Turner', Dordrechts Museum, 2020-2022
Beelden aan Zee

'Niki de Saint Phalle aan Zee', Museum Beelden aan Zee, Scheveningen, 2019-2020 Museum Helmond

Lucas van Gassel, Meester van het landschap, Museum Helmond, 2019-2020
EYE Filmmuseum

Francis Alÿs, Eye Filmmuseum, Amsterdam, 2019-2020 Design Museum Den Bosch

"Geert Lap - Specific Objects", Design Museum Den Bosch, 2019
Noordbrabants Museum

"Van Goghs Intimi", Noordbrabants Museum, Den Bosch, 2019-2020 Drents Museum

Sprezzatura, Vijftig jaar Italiaanse Schilderkunst 1860-1910, Drents Museum, 2019
Kunstmuseum Den Haag

"Monet. Tuinen van Verbeelding", Kunstmuseum Den Haag, 2019-2020 Rembrandthuis

"Rembrandts Social Network", Het Rembrandthuis Amsterdam, 2018-2019
Stedelijk Museum Schiedam

Hoofdbegunstiger "Manzoni in Holland", Stedelijk Museum Schiedam, 2018-2019 Stedelijk Museum de Lakenhal

De Jonge Rembrandt, Stedelijk Museum De Lakenhal, Leiden, 2019-2020
Keramiekmuseum Princessehof

'Made in Holland: 400 jaar wereldmerk', Keramiekmuseum Princessehof, Leeuwarden, 2018-2019 Bonnefanten Museum Maastricht

Eerste begunstiger 'De middeleeuwse beeldsnijder Meester van Elsloo', Bonnefantenmuseum, 2017-2019
Kunsthal Kade & Museum Flehite

Eerste begunstiger "Maestro van Wittel, Hollandse meester van het Italiaanse stadsgezicht", 2019 Teylers Museum

Eerste begunstiger "Leonardo da Vinci", Teylers Museum, Haarlem, 2018-2019
Centraal Museum

"Utrecht, Caravaggio en Europa", Centraal Museum, Utrecht, 2018-2019 Frans Hals Museum

"Frans Hals en de Modernen", Frans Hals Museum, 2018-2019
Museum Boijmans van Beuningen

Eerste begunstiger "Pure Rubens", Museum Boijmans van Beuningen, Rotterdam, 2018-2019 Museum de Fundatie

Eerste begunstiger "Giacometti - Chadwick, Facing Fear", Museum de Fundatie, Zwolle, 2018-2019
Design Museum Den Bosch

Eerste begunstiger "Jean Cocteau / Metamorphosis", Design Museum Den Bosch, 2018-2019 Museum Het Valkhof

"Ik, Maria van Gelre", Museum Het Valkhof, 2018-2019
Museum Prinsenhof Delft

Hoofdbegunstiger 'Pieter de Hooch in Delft', Museum Prinsenhof Delft, 2017-2020 Beelden aan Zee

Hoofdbegunstiger Zadkine Aan Zee, Museum Beelden aan Zee, Scheveningen, 2017-2019
Turing Toekenning

De Vijfde Turing Toekenning, 2017 Amsterdamse School Museum Het Schip

Eerste begunstiger 'Gaudi in de Amsterdamse School', Museum Het Schip, 2018-2019
IDFA - International Documentary Film Festival Amsterdam

IDFA, International Documentary Film Festival, Amsterdam, 2015-2017 Van Gogh Museum

Eerste begunstiger 'Van Gogh & Japan', Van Gogh Museum, Amsterdam, 2018
Museum de Fundatie

Hoofdbegunstiger 'Neo Rauch', Museum De Fundatie, Zwolle, 2017-2018 Museum van Loon

'Ferdinand Bol: Het Huis, De Collectie, De Kunstenaar', Museum van loon, Amsterdam, 2017-2018
Museum Belvédère

Hoofdbegunstiger 'Georgio Morandi en Bologna', Museum Belvédère, 2017-2018 Joods Historisch Museum Amsterdam

'Fauvisme tot Surrealisme, Joodse avant-garde kunst uit Hongarije', Joods Historisch Museum, Amsterdam, 2017
Kröller-Müller Museum & Helene Kröller-Müller Fonds

'Jean Arp - The Poetry of Forms', Kröller-Müller Museum, 2017 Stedelijk Museum Schiedam

Eye Attack, Stedelijk Museum Schiedam, 2017
Turing Toekenning

De Vijfde Turing Toekenning, 2016-2018 Amsterdam Museum & Rembrandthuis

Eerste begunstiger Govert Flinck en Ferdinand Bol, Amsterdam Museum en Museum Het Rembrandthuis, 2017-2018
Rijksmuseum Twenthe

Eerste begunstiger 'De Renaissance in Noord-Italië', Rijksmuseum Twenthe, 2017 Mauritshuis Den Haag

Eerste begunstiger 'Slow Food: Stillevens uit de Gouden Eeuw', Mauritshuis Den Haag, 2017
Stichting Tuinen van Verwondering

Tuinen van Verwondering, NTR, 2016-2017 Teylers Museum

Eerste begunstiger 'Jean-Antoine Watteau', Teylers Museum, Haarlem, 2017
Hermitage Amsterdam

Eerste begunstiger 'Hollandse Meesters uit de Hermitage', Hermitage Amsterdam, 2017-2018 Stedelijk Museum Amsterdam

Eerste begunstiger 'Jean Tinguely: Machinespektakel', Stedelijk Museum, Amsterdam, 2016-2017
Rembrandthuis

Eerste begunstiger 'De Naakte Waarheid', Rembrandthuis, Amsterdam, 2016 Joods Historisch Museum Amsterdam

Aankoop 'Talmoedische Anatomie', Meijer de Haan, Joods Historisch Museum, Amsterdam, 2015-2016
Fries Museum & Turing Toekenning

Hoofdbegunstiger 'Alma-Tadema: klassieke verleiding' ', Fries Museum, Leeuwarden, 2015-2018 Stedelijk Museum Alkmaar & Turing Toekenning

Hoofdbegunstiger 'Vleiend Penseel. Caesar van Everdingen (1616-1678)´, Stedelijk Museum Alkmaar, 2015-2017
Rijksmuseum van Oudheden

Eerste begunstiger 'Nineveh', Rijksmuseum van Oudheden, Leiden, 2017-2018 Museum Volkenkunde & Tropenmuseum Amsterdam

Eerste begunstiger 'Boeddha', Tropenmuseum Amsterdam en Museum Volkenkunde Leiden, 2016-2017
Rijksmuseum Amsterdam

Eerste begunstiger 'Hercules Segers', Rijksmuseum Amsterdam, 2016-2017 Kröller-Müller Museum & Helene Kröller-Müller Fonds

Eerste begunstiger ‘Barbara Hepworth. Sculpture for a Modern World’, Kröller-Müller Museum, 2015-2016
Van Gogh Museum & Rijksmuseum Amsterdam & Stedelijk Museum Amsterdam

Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2015 Van Gogh Museum

Munch / Van Gogh expositie, Van Gogh Museum, 2014-2016
Rijksmuseum Amsterdam

Aankoop Jan Asselijn "De doorbraak van de Sint Anthonisdijk", Rijksmuseum Amsterdam, 2015 Kröller-Müller Museum & Helene Kröller-Müller Fonds

Restauratie 'Jardin d'émail', Kröller-Müller Museum, 2015-2016
Stedelijk Museum Amsterdam

'De Oase van Matisse', Stedelijk Museum Amsterdam, 2015 Museum de Fundatie & Rijksmuseum Twenthe

William Turner expositie, Museum de Fundatie en Rijksmuseum Twenthe, 2015-2016
IDFA - International Documentary Film Festival Amsterdam

IDFA 2014: The Female Gaze, Amsterdam, 2014 Kunstmuseum Den Haag

Mark Rothko, Kunstmuseum Den Haag, 2014-2015
Turing Toekenning

De Vierde Turing Toekenning, 2015-2016 Museum Volkenkunde

'Geisha', Museum Volkenkunde, Leiden, 2014-2015
CoBrA Museum Amstelveen

Bruikleen Jackson Pollock's 'Ocean Greyness (1953)', CoBrA Museum, Amstelveen, 2014 Museum Boijmans van Beuningen & Turing Toekenning

Hoofdbegunstiger 'Brancusi,Rosso en Man Ray', Museum Boijmans, Rotterdam, 2014
Van Gogh Museum & Rijksmuseum Amsterdam & Stedelijk Museum Amsterdam

Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2011-2014 Cultuurmenu Den Haag & Stichting Gezamenlijke Projecten Haagse Musea

Museumbus Den Haag, 2013-2014
Museum Chabot Museum & Boijmans van Beuningen

Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2011-2014 Museum Gouda

Hoofdbegunstiger Henri Fantin-Latour tentoonstelling, Museum Gouda, 2013-2014
CoBrA Museum Amstelveen

Tentoonstelling Hundertwasser en Japan, Cobra Museum Amstelveen, 2013-2014 Rembrandthuis

Tentoonstelling Oude Tekeningen, Nieuwe Namen, Rembrandthuis Amsterdam, 2013-2014
Turing Toekenning

De Derde Turing Toekenning, 2013-2014 Museum de Fundatie

Hoofdbegunstiger Marino Marini tentoonstelling, Museum De Fundatie, Zwolle, 2013-2014
Hermitage Amsterdam

Tentoonstelling 'Les Nabis: Gaugin, Bonnard, Denis, Profeten van de Avant-Garde', Hermitage Amsterdam, 2013-2014 Van Abbemuseum

Tentoonstelling 'Lissitzky -Kabakov. Dromen en leven', Stedelijk Van Abbemuseum, Eindhoven, 2012-2013
Turing Toekenning & Stedelijk Museum Amsterdam

Hoofdbegunstiger Mike Kelley, a retrospective, Stedelijk Museum Amsterdam, 2009-2013 Museum Belvédère

Hoofdbegunstiger Paula Modersohn-Becker ‘Ein Wunderland, Ein Götterland’, Museum Belvedere, 2012-2013
FOAM Amsterdam

Hoofdbegunstiger Diane Arbus - A Retrospective, FOAM Amsterdam, 2010-2013 Teylers Museum

Rafaël Tentoonstelling, Teylers Museum, Haarlem, 2012-2013
Museum Boijmans van Beuningen

Expositie "De Weg naar Van Eyck", Museum Boijmans van Beuningen, 2012-2013 Turing Toekenning & Kunstmuseum Den Haag

Hoofdbegunstiger Alexander Calder, Kunstmuseum Den Haag, 2011-2012
Singer Museum Laren

Hoofdbegunstiger 'Rodin Erotique', Singer Museum Laren, 2011-2013 Museum de Fundatie

Expositie "Meer Licht", Museum de Fundatie, Zwolle, 2011-2012
Stedelijk Museum Alkmaar & Amsterdam Museum

'Van Oostsanen, De Ware Jacob', Stedelijk Museum Alkmaar, 2011-2014 Afrika Museum

"Het Geheim van de Slang", Afrika Museum, 2011-2012
CoBrA Museum Amstelveen

Hoofdbegunstiger 'Klee en Cobra. Het begint als kind', CoBrA Museum Amstelveen, 2010-2012 Museum Het Valkhof

Hoofdbegunstiger 'Pop art in West-Europa', Museum het Valkhof, Nijmegen, 2011-2013
Museum Belvédère

Hoofdbegunstiger Bram en Geer van Velde, Museum Belvédère, Friesland, 2010-2011 Museum Chabot Museum & Boijmans van Beuningen

Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2008-2010
Kunstmuseum Den Haag

Hoofdbegunstiger Louise Bourgeois - Double Sexus, Kunstmuseum Den Haag, 2010-2011 Hermitage Amsterdam

Hoofdbegunstiger De Dans van Matisse, Hermitage, Amsterdam, 2010
Museum Boijmans van Beuningen

Hoofdbegunstiger De Grote Ogen van Kees van Dongen, Museum Boijmans van Beuningen, 2010-2011 Van Gogh Museum

Illusie en Werkelijkheid - Van Gogh Museum, 2009-2011
Van Gogh Museum

Vincent van Gogh: de kunstenaar en zijn brieven, 2008-2010 Stedelijk Museum de Lakenhal

Hoofdbegunstiger Theo van Doesburg and the Avant-Garde, de Lakenhal, Leiden, 2009-2010
Mauritshuis Den Haag

Expositie "Made in Holland", Mauritshuis, Den Haag, 2009-2011 Kunst aan de Dijk

Expositie "Kunst en Spel", Kortenhoef, 2009
Singer Museum Laren & Teylers Museum

Hoofdbegunstiger Anton Mauve exposities, Singer Museum, Laren en Teylers Museum, Haarlem, 2009-2010 Joods Historisch Museum Amsterdam

Hoofdbegunstiger overzichts­tentoonstelling Meijer de Haan, Joods Historisch Museum, Amsterdam, 2009-2010
Turing Toekenning

De Eerste Turing Toekenning, 2009-2010 CoBrA Museum Amstelveen

Hoofdbegunstiger Paris Central, CoBrA Museum, Amstelveen, 2008-2010
Rembrandthuis

Hoofdbegunstiger 'Jan Lievens - A Dutch Master Rediscovered', Rembrandthuis Amsterdam, 2008-2009 Bonnefanten Museum Maastricht

Hoofdbegunstiger Elizabeth Peyton expositie, Bonnefanten Museum, Maastricht, 2008-2010
Roermondse Kartuizers

Hoofdbegunstiger De besloten wereld van de Roermondse Kartuizers, 2008-2009 Centraal Museum

Hoofdbegunstiger overzichts­tentoonstelling Jan van Scorel, Centraal Museum Utrecht, 2008-2009
Niet Normaal

Hedendaagse Kunstexpositie Niet Normaal, Beurs van Berlage, 2008-2010 Kröller-Müller Museum

De Zwoele Zomeravonden van het Kröller-Müller Museum, 2008
Zeeuws Museum

Hoofdbegunstiger Expositie "Terug Naar Zeeland"', Zeeuws Museum, 2007-2008 Museum Boijmans van Beuningen

Hoofdbegunstiger "Vroege Hollanders: Schilders uit de Late Middeleeuwen", Museum Boijmans van Beuningen, 2007-2008
Joods Historisch Museum Amsterdam

Hoofdbegunstiger Onbekende Moderne Meesterwerken uit Moskou, Joods Historisch Museum, 2007-2008 Frans Hals Museum

Hoofdbegunstiger 'De Familie De Bray', Frans Hals Museum, 2007-2008
Museum Belvédère

Uitbreiding openingstijden Museum Belvédère 2007-2009
Muziek
Prinses Christina Concours & Classic Express

'Classic Express', Prinses Christina Concours, 2022 Het Leerokest

Het Leerokest, 2022
Nederlands Dans Theater

Schoolvoorstellingen, Het Nederlands Dans Theater, 2022 Stichting Klassiekfabriek

Klassifest, Paradiso, Amsterdam, 2020-2022
Het Residentie Orkest

'The Residents', educatie voor kinderen van groep 5 t/m 8, 2021-2022 Nederlands Philharmonisch Orkest

'Welkom bij het Orkest', klassieke muziek voor groep 5 t/m 7, 2021-2022
Het Balletorkest

'Belle en het Beest', muziekeducatie voor kinderen van groep 5 t/m 8, 2021-2022 Nationale Opera & Ballet

Busvervoer naar schoolmatinees van het Nationale Opera en Ballet, 2021-2024
Grachtenfestival Amsterdam

Het Grachtenfestival, Amsterdam en omstreken, 2021 SeaSession

Schoolvoorstellingen met muziektheaterproductie Circus Charms, 2020-2022
Nationale Opera & Ballet

Busvervoer naar schoolmatinees van het Nationale Opera en Ballet, 2020 Muziekgebouw aan 't IJ

Pärt Festival, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam, 2020-2022
Grachtenfestival Amsterdam

Het Grachtenfestival, Amsterdam en omstreken, 2020 Noord Nederlands Orkest

Pieter Roelf Jeugdconcerten 'Concert voor Rafiq', Noord Nederlands Orkest, 2020-2022
Delft Chamber Music Festival

Delft Chamber Music Festival 2020 Wonderfeel

Wonderfeel Festival, 's Graveland, 2020-2021
Stadsschouwburg & Philharmonie Haarlem

De 48 uur van Beethoven & Sjostakovitsj, Haarlem, 2020 De Doelen Rotterdam

Angry Young Beethoven Festival, De Doelen, Rotterdam, 2020
Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht

Internationaal Kamermuziek­festival Utrecht, 2019 Nationale Opera & Ballet

Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, 2016-2019
Strijkkwartet Biënnale Amsterdam

Strijkkwartet Biënnale, Amsterdam, 2019-2020 Delft Chamber Music Festival

Delft Chamber Music Festival 2019
Concertgebouw Fonds

Mahler Festival 2021, Het Concertgebouw, Amsterdam, 2019-2021 Oranjewoud Stichting Landgoed­concerten

Oranjewoud Festival, Heerenveen, 2019
Wonderfeel

Wonderfeel Festival, 's Graveland, 2019 Nationale Opera & Ballet & Holland Festival & Koninklijk Conservatorium Den Haag

aus LICHT, Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, 2019
Oerol Festival

Oerol Festival, Terschelling, 2019 Muziekgebouw aan 't IJ

6e World Minimal Music Festival, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam, 2019
Stichting Hortus Kamermuziek­festival

HortusFestival 'De dood spreekt', 2018 Organisatie Oude Muziek

Festival Oude Muziek, Utrecht, 2018
Wonderfeel

Wonderfeel Festival, 's Graveland, 2018 Oranjewoud Stichting Landgoed­concerten

Oranjewoud Festival, Heerenveen, 2018
Internationaal Kamermuziek­festival Den Haag

Internationaal Kamermuziek­festival Den Haag, 'Classical Encounters', 2018 Organisatie Oude Muziek

Festival Oude Muziek, Utrecht, 2017
Wonderfeel

Wonderfeel 2017, 's Graveland, 2017 Noord Nederlands Orkest

Pieter Roelf Jeugdconcerten, Noord Nederlands Orkest, 2017
Oranjewoud Stichting Landgoed­concerten

Oranjewoud Festival, Heerenveen, 2017 Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht

Internationaal Kamermuziek­festival Utrecht, 2017
Festival Classique

Festival Classique, Den Haag, 2017 Koninklijk Concertgebouw Orkest

Turning East - de Grote Sterren uit het Midden-Oosten in het Concertgebouw, Amsterdam, 2017
Muziekgebouw aan 't IJ

5e World Minimal Music Festival, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam, 2017 Strijkkwartet Biënnale Amsterdam

Strijkkwartet Biënnale, Amsterdam, 2017-2018
Organisatie Oude Muziek

Festival Oude Muziek, Utrecht, 2016 Holland Festival

Holland Festival, 2016
Festival Classique

Festival Classique, Den Haag, 2016 Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht

Internationaal Kamermuziek­festival Utrecht, 2016
Organisatie Oude Muziek

Openingsconcert Festival Oude Muziek, Utrecht, 2015 Holland Festival

As Big As The Sky, Holland Festival, 2015
Noord Nederlands Orkest

Pieter Roelf Jeugdconcerten, Noord Nederlands Orkest, 2015 Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht

Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht, 2015
Festival Classique

Festival Classique, Den Haag, 2015 Holland Festival

Coup Fatal, Holland Festival, 2014
SEOP

Wolfgangs Wondere Wereldreis - Schoolconcerten, Zuid-Holland, 2014-2015 Adolphe Sax Revisited

International Saxophone Festival SAX, Amsterdam, 2014
Organisatie Oude Muziek

Christina Pluhar l'Arpeggiata concert, Festival Oude Muziek, Utrecht, 2014 Nederlands Jeugd Strijkorkest

Nederlands Jeugd Strijkorkest NJSO 2013-2014
Nederlands Philharmonisch Orkest

Hoofdbegunstiger "Concerten in de Wijk", Nederlands Philharmonisch Orkest, 2012-2014 Dutch Harp Festival

Dutch Harp Festival 2013-2014
Vrije Val

Bewerking Matteüs-Passion, Frank Groothof, 2012-2014 Nederlands Jeugd Strijkorkest

Hoofdbegunstiger Nederlands Jeugd Strijkorkest NJSO 2010-2013
Holland Festival

El Gusto - Kashba Blues, Holland Festival, 2013 Grachtenfestival Amsterdam

'United in Music', Grachtenfestival. Amsterdam, 2013
Organisatie Oude Muziek

'Mis van Striggio', Festival Oude Muziek, Utrecht, 2013 SEOP & RBO Sinfonia

Schoolconcerten 'Mozart's Magische Reis', 2013
Holland Festival

Slotvoorstelling Holland Festival, Simon Bolivar Symfonie Orkest, 2012 Ricciotti Ensemble

Hoofddonateur Ricciotti Ensemble 2010-2012
Prinses Christina Concours & Classic Express

Muziekuitvoeringen van de 'Classic Express', 2010-2012 Willem Breuker Kollektief

Afscheidstournee Willem Breuker Kollektief, 2012
Amsterdamse Cello Biënnale

De Amsterdamse Cello Biënnale 2012 Vrije Val

Rock Opera "Kees de Jongen" door Frank Groothof, 2009-2012
Nederlandse Bachvereniging

De Dag Van Bach - Kennismaken met Bach op Nederlandse basisscholen, 2009-2012 Stichting Buitengoed

25e Dag van de Romantische Muziek, 2011
Holland Festival

Hoofdbegunstiger Het Iannis Xenakis Weekend, Holland Festival 2011 Nederlands Studenten Orkest

Uitvoeringen Nederlands Studenten Orkest, 2011
Ton Koopman en het Amsterdam Baroque Orchestra & Choir

De Johannes Passion, Westerkerk, Amsterdam, 2011 On Wings

Tweede Internationaal Blazersfestival On Wings! 2010-2011
Vrije Val

Kinderopera "De soldaat en de keizer", 2009-2011 Amsterdamse Cello Biënnale

De Amsterdamse Cello Biënnale 2010
Stichting Buitengoed

Dag van de Romantische Muziek 2010 Alle Hoeken van de Kamermuziek

Hoofdbegunstiger Jeugdconcert 'Takkenherrie' 2010-2012
Amsterdamse Vondelpark Openluchttheater

Gratis klassieke muziek in het Vondelpark, 2007-2010 Orkaan Producties & Apollo Ensemble

Muziekvoorstelling Wie temt de Koning?, 2010-2011
Opera Rotterdam

Hoofdbegunstiger Alla Turca, Operadagen Rotterdam 2010 Nederlands Philharmonisch Orkest

Hoofdbegunstiger "Concerten in de Wijk", Nederlands Philharmonisch Orkest, 2007-2010
Bach Festival Dordrecht

Hoofdbegunstiger 1e Bach Festival, Dordrecht, 2010 Holland Festival

A Tribute to Umm Kulthum, Holland Festival 2010
Klassiek aan de ...

Hoofdbegunstiger Klassiek aan de ..., Hengelo en Naarden-Vesting, 2010 Orkaan Producties & Calefax Rietkwintet

Hoofdbegunstiger school- en familieconcerten De Muziekfrabriek, 2010-2011
IJ-Salon

Kamermuziek­concerten voor de jeugd, Amsterdam, 2009-2010 Vrije Val

Kinderopera "De jongen, het meisje en de heks van het woeste woud", 2009-2010
Ricciotti Ensemble

Hoofdbegunstiger Ricciotti Ensemble 2007-2009 Oudeschilders Visserskoor

Festival voor Zeemanskoren, Den Burg, 2009-2010
Holland Festival

Pitié, Holland Festival 2009 On Wings

Internationaal Blazersfestival On Wings! 2009
Brisk Recorder Quartet

Brisk Recorder Quartet Amsterdam, 2009-2010 Residentie Bach Ensembles

Residentie Bach Ensembles: Matthäus Passion, 2009
Zwolle Nederlands KamerOpera Festival

KamerOpera Festival, Zwolle, 2009 Het Balletorkest

Hoofdbegunstiger 'De Orkestkeuken' 2009
Stichting De Dorpsbruiloft

Wereldpremière Svadebka! De Dorpsbruiloft, 2008-2009 Koninklijk Concertgebouw Orkest

Hoofdbegunstiger Koninklijk Vuurwerk van het Concertgebouw Orkest, 2009
Opera per Tutti

Opera per Tutti - Opera voor iedereen, 2008-2009 Capella Frisiae

Kerstconcerten Händel en Purcell, Groningen, Leeuwarden en Emmen, 2008
Kamermuziek­festival Haaglanden

Kamermuziek­festival Haaglanden 2008 Vrije Val

Muziektheater Vincent van Gogh, een Leven in Schilderijen, 2008-2009
Memorabele Momenten

Klassieke Muziek Uitvoeringen voor kleine kinderen, Utrecht, 2008-2009 Amsterdamse Cello Biënnale

De Amsterdamse Cello Biënnale 2008
Noorderkerk­concerten

Noorderkerk­concerten: Marktplaats voor Muziek 2008 Nederlands Blazers Ensemble

Rossini's Opera Il Turco In Italia, Nederlands Blazers Ensemble, 2008
Delft Chamber Music Festival

Delft Chamber Music Festival 2008 Wouter van Bemmel & Weerdruk

Wouter van Bemmel's "Persweeën", 2008
Orkest Max Tak

Muziekvoorstelling "Ik en de Koningin", Max Tak, 2008-2009 Holland Festival

Hoofdbegunstiger La Pasion segun San Marcos, Holland Festival 2008
Residentie Bach Ensembles

Matthäus Passion in Jan Rot's nederlandse 'hertaling', 2007-2008 Vrije Val

Familievoorstelling Porgy & Bess van Gershwin, 2007-2008
World Orchestra of Jeunesses Musicales

Concerten van het Wereld Orkest, 2007-2008 Seven Bridges Festival

Seven Bridges Jazz Festival, Amsterdam, 2007
Grachtenfestival Amsterdam

Het 10e Grachtenfestival Amsterdam, 2007 Jazz Impuls

Jazz Impuls dubbelconcerten, 2007-2008
Studio Minailo

Opera "Khadish/Erwartung", 2007 Holland Festival

Hoofdbegunstiger Era La Notte, Holland Festival 2007
Prinses Christina Concours & Classic Express

Bouw 'Classic Express' van het Prinses Christina Concours, 2007 Koninklijk Concertgebouw Orkest

Kinderconcert The Young Person's Guide to the Orchestra, Koninklijk Concertgebouw Orkest, 2007
Reizend Muziekgezelschap

25-jarig jubileum Het Reizend Muziekgezelschap, 2006-2007 Atlas Ensemble

Het Atlas Ensemble 2007-2009

Natuur
Kraamkamers vd Zee
Wereld Natuur Fonds

Seafood Savers Platform for Sustainable Tuna and Live Reef Fish, Coral Triangle, 2012 Wereld Natuur Fonds

Carbon Footprint Reduction and Protection of Critical Reefs, Coral Triangle, 2012
Wereld Natuur Fonds

Transformatie van handel in levende koraalrifvissen, 2012 Wereld Natuur Fonds

Duurzame financiering voor netwerken van beschermde zeegebieden, Koraaldriehoek, 2012
Wereld Natuur Fonds

Bescherming van bedreigde schildpadsoorten, Koraaldriehoek, 2012 Wereld Natuur Fonds

Beheer van tonijnkraamkamers en bijvangst, Koraaldriehoek, 2007-2011
Wereld Natuur Fonds

Bescherming van koraalriffen tegen Klimaat­verandering, Koraaldriehoek, 2007-2011 Wereld Natuur Fonds

€ 3.000.000 voor het Coral Triangle Initiative 2007-2012
Marine Megafauna Foundation

Sustainable Seas, Inhambane Province, Mozambique, 2018-2021 Conservation International

Sustainable mangrove conservation, Liberia, 2019-2022
Wetlands International

Ontsluiten kennis mangroveherstel, Guinée Bissau, Tanzania, Indonesië, Filippijnen, 2019-2023 Blue Ventures

beschermde zeegebieden realiseren met lokale gemeenschappen , Madagascar, 2016-2019
Wetlands International

Conserving the biodiversity of the Cacheu Mangroves Natural Park, Guinée Bissau, 2015-2018 Wereld Natuur Fonds

Asmat Coastal Wetland, Papua, Indonesië, 2015-2018
Zoological Society of London

Opschalen capaciteit voor het herstel en behoud van mangroven, Filippijnen, 2016-2018 Conservation International

Mangrove Rehabilitatie, Verde Island Passage, Filippijnen, 2014-2017
Stichting de Noordzee

Natuur-incusief bouwen van windmolenparken, Noordzee, Nederland, 2016-2018 Wereld Natuur Fonds

Het terugbrengen van de Blauwvin tonijn in de Noordzee, Nederland, 2015-2017
Peace Parks Foundation

Ontwikkeling Ponta do Ouro Partial Marine Reserve, Mozambique, 2015 Zoological Society of London

Effectief herstel van mangroven, Filippijnen, 2014-2015
Peace Parks Foundation

Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2010-2012 FIBA

Versterken rol lokale bevolking in het beschermen van de Banc d'Arguin, Mauritanië, 2010-2011
Peace Parks Foundation

Opzetten Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2009-2012 PARTS & IUCN Nederland

Ecosystem Management voor de Murciellagos Baai, Filippijnen, 2007-2009
NSLC & IUCN Nederland

Duurzaam beheer van de biodiversiteit in de Lamit Baai, Filippijnen, 2007-2010 African Parks

Dungonab Bay en Sanganeb Atoll Marine National Park, Sudan, 2007-2009
Biodiversiteit
Greenpeace

Community Forest and Peatland Solutions project, D.R. Congo, 2019-2022 Fauna and Flora International

Community-led Nature Reserves, Lubutu, Mukingiti en Kingombe, D.R. Congo, 2018-2021
David Shepherd Wildlife Foundation & Chimpansee Conservation Centre

Alternative livelihoods to protect an important habitat for chimpansees, Guinée, 2020-2021 Peace Parks Foundation

Biodiversity Conservation Nyika National Park, Malawi, 2019-2022
Coral Reef Alliance

Bescherming en herstel van het Midden Amerikaans Rif, Honduras, 2020-2022 Wereld Natuur Fonds

Samenwerken met kustgemeenschappen in de Koraal Driehoek om natuur te beschermen, 2021-2023
Greenpeace & Dawn

Publiekscampagne 'Maak Toekomst', Nederland, 2020-2022 Universiteitsfonds Wageningen

REEFolution, duurzaam gebruik van hersteld koraalrif, Mkwiro village, Kenia, 2021-2022
Jane Goodall Instituut Nederland

Boslandbouw als middel om natuur te beschermen in Eastern DR Congo, 2021-2022 Tacugama Chimpanzee Sanctuary

Habitat herstel in Loma Mountains National Park, Sierra Leone, 2021-2022
Trees for the Future

Forest Gardens, Mali, 2021-2023 Tree Aid & Association for the Development of Promotion and Training Activities

Restoring Koulikoro, Mali, 2019-2022
Milly Mamoudou Stichting

Bosbehoud door introductie van groene briketten, Coyah, Guinée, 2020-2021 Both ENDS & Sustainable Institute for Development

Bescherming bossen tegen oliepalmplantages, Liberia, 2018-2020
Live Build

Beschermen en herstellen van natuur rondom waterbronnen, Kameroen, 2016-2020 Institute for Human Activities

Post plantation, sustainable agriculture and landscape restoration, D.R. Congo, 2019-2021
Greenpeace

Onderzoeksfase publiekscampagne, Nederland, 2020 Congodorpen

Natuurbescherming door lokale gemeenschappen, Kwilu district, D.R. Congo, 2020
Partners Pays Dogon & Association Dogon Initiative

Groene Woestijn Initiatief, Pays Dogon, Mali, 2018-2020 Rainforest Foundation UK

A geospatial database to facilitate the growth of community forestry, D.R. Congo, 2020
Biovision African Trust

Duurzamere landbouw middels best practices video's, Benin, Mali en Kenia, 2018-2019 Tree Aid

Regreening projects, Mopti to Segou, Mali, 2015-2018
Tiipaalga & newTree

Trees for the Sahel, Regreening North Burkina Faso 2015-2018 Greenpeace

Community forestry in de Equateur provincie, D.R. Congo, 2016-2018
Both ENDS & CRESA

Regreening the Sahel, Dogonkiria en Soucoucoutane, Niger, 2017 Vogelbescherming Nederland & Naturama Burkina Faso

Greening the Green Wall Initiative, Burkina Faso, 2016-2017
Hortus Botanicus Amsterdam & Hermitage Amsterdam

Energieuitwisseling Hortus Botanicus en Hermitage, Amsterdam, 2016-2018 Both ENDS & CRESA

Regreening the Sahel, Dogonkiria en Soucoucoutane, Niger, 2015-2016
Greenpeace

'Solutions project': Duurzame alternatieven voor landgebruik in kaart brengen, D.R. Congo, 2015 CREMA & Stichting Het R.C. Maagdenhuis

Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid voor 20 dorpen, Région Maritime in Togo, 2011-2014
Progreso & Agro Eco Louis Bolk Institute & AVSF Togo

Organic and fair trade cocoa production, Akebou, Togo, 2013-2015 newTree & Tiipaalga

Duurzaam Beheer en Herstel Ecosysteem Sahel, Burkina Faso, 2014-2015
Congodorpen

Herbebossing en duurzaam beheer van ecosystemen in het Kwilu-district, D.R. Congo, 2011-2013 ChildFund Stiftung gGmbH & IDEES/ACG

Bosherstel in Burkina Faso, 2011-2013
CARE Nederland

Duurzame ontwikkeling van Mangrove gebieden, Aguégués Commune, Benin, 2011-2013 Woord en Daad & CREDO

Duurzame landbouw, Provincie Sissili, Burkina Faso, 2011-2013
Progreso & Agro Eco Louis Bolk Institute & Louis Bolk Institute

Development of organic and fair trade cocoa production, Togo, 2012 Both ENDS & CRESA & VU-CIS

Regreening Initiative, Fase 2, Niger, 2012-2013
Solidaridad & AProCa

Omschakeling naar duurzame katoenteelt, Mali, 2011-2012 ADECUSS & IUCN Nederland

Duurzame biologische groentetuinen en fruitboomgaarden, Séguénéga, Burkina Faso, 2010-2012
ALPHALOG & ICCO

Grondbeheer en bosherstel in Ségou, Mali, 2009-2011 AMSS & ICCO

Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, Mali, 2009-2011
GRAT & ICCO

Duurzaam beheer Koubaye-bos, Mali, 2009-2011 ANCO Kameroen & Maingai Agro-Vet Goup & IUCN Nederland

Biologisch tuinieren en 'night paddocks', Nkambe Plateau, Kameroen, 2009-2011
Both ENDS & CRESA & VU-CIS

Regreening Initiative, Niger, 2010-2011 CENDEP Kameroen & IUCN Nederland

Restauratie van bergbossen door introductie van 'analogue forestry', Bamenda hooggebergte, Kameroen, 2008-2010
CREMA & Stichting Het R.C. Maagdenhuis

Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid in de Région Maritime in Togo, 2010 Heifer & Louis Bolk Institute & ASUDEC

Promotie van (klein)veehouderij en ecologische duurzaamheid, Gonsé en Gampela, Burkina Faso, 2009-2010
Acção para o Desenvolvimento & IUCN Nederland

Biologische productie van maniok, Ingoré, Guinée Bissau, 2010-2012 ADEPAG & ODIL & IUCN Nederland

Verbeterde biologische rijstbouw, Baai van Sangaréyah, Guinée Bissau, 2010-2012
Nature Tropicale & IUCN Nederland

Biologische sojateelt rond het Siré meer, Oueme, Benin, 2010-2012 ICCO & OMAES

Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, Mali, 2009-2010
ASY & IUCN Nederland

Biologische karité-noot productie, Burkina Faso, 2008-2010 AquaDeD & IUCN Nederland

Duurzame visproduktie, Oueme rivier, Benin, 2010-2012
Action Plus & IUCN Nederland

Biologische teelt van rode peper, Igbodja regio, Benin, 2010-2012 IUCN Nederland & DONKO

Duurzaam beheer van wetlands rond het Doro Meer, Mali, 2010-2011
LCR & IUCN Nederland

Duurzame land- en bosbouw in het Missahoe bosreservaat, Togo, 2010-2012 The Hunger Project

Duurzame Landbouw-programma's, Burkina Faso 2008-2009
RECA Ghana & IUCN Nederland

Bosbehoud in kleinschalige cacao plantages, Wassa Amenfi district, Ghana, 2009-2010 AGED & IUCN Nederland

Duurzame biologische bonenteelt, Darkoye Meer, Burkina Faso, 2009-2012
RAFIA & IUCN Nederland

Rehabilitatie en bescherming van lokale ecosystemen, Région des Savanes, Togo, 2009-2010 Hugo van Lawick Foundation

Leraren training en natuuronderwijs, Ido Eco Community, Tanzania, 2008-2010
GOAN & IUCN Nederland

Verduurzamen cacaoproductie Eastern en Ashanti regio, Ghana, 2008-2010 ANCO Kameroen & IUCN Nederland

Community Forest, Bamenda hooggebergte, Kameroen, 2008-2010
IUCN Nederland

€ 1.000.000 voor duurzame IUCN landbouwprojecten in Afrika, 2008-2010 LCR & IUCN Nederland

Duurzame land- en bosbouw in het Missahoe bosreservaat, Togo, 2007-2009
CRFA & IUCN Nederland

Duurzame kleinschalige landbouw in Borgou, Benin, 2007-2009 DONKO & IUCN Nederland

Duurzaam beheer van wetlands rond het Doro Meer, Mali, 2007-2009

Lepra
Lepra onderzoek
London School of Hygiene and Tropical Medicine & Leprosy Research Initiative

ENLIST Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016-2022 Bombay Leprosy Project & Leprosy Research Initiative

Extra clofazimine for MB cases at high risk of ENL reactions, 2020-2023
National Institute of Research in Tribal Health & Leprosy Research Initiative

Immunomodulation by Mycobacterium Indicus Pranii (MIP) in MB leprosy, 2020-2023 IOCRL & University of Diponegoro & Leprosy Research Initiative

MetLep Trial: Metformin as adjunct therapy for MB leprosy, 2020-2023
National Hansen's Disease Programs & Leprosy Research Initiative

Molecular Methods in Subclinical Models of Leprosy to Test PEP, 2021-2022 LUMC & Leprosy Research Initiative

Point-of-care tests for leprosy in South America, 2021-2024
Leprastichting

Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2020-2021 Institute of Health Research and Development of Papua & Leprosy Research Initiative

Dapsone Hypersensitivity Syndrome Biomolecular Predictive Test, Papua and Nepal, 2019-2021
Infectious Disease Research Institute & Leprosy Research Initiative & America Leprosy Mission

LepVax: veiligheid en vaccin-geinduceerde immuunrespons, Brazilië, 2019-2021 LUMC & Erasmus Universiteit Rotterdam & Leprosy Research Initiative

Novel immunodiagnostic interventions and diagnostic tests for leprosy, Bangladesh, 2019-2021
Leprastichting

Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2019-2020 Infectious Disease Research Institute & Leprosy Research Initiative

IDRI: Integration of rapid diagnostic tests to facilitate earlier diagnosis and simplified case management of Leprosy, 2018-2019
Leprastichting

Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2018-2019 Schieffelin Institute of Health & Leprastichting

Identification of leprosy associated immune signatures that aid as early signals for determination of type I and type II reactions in leprosy, Karigiri, India, 2016-2019
National Hansen's Disease Programs & Leprosy Research Initiative & LSU

Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2015-2018 IDEAL & LUMC & Erasmus Universiteit Rotterdam

INDIGO, field evaluation of novel immunodiagnostic tools for early detection of leprosy in a BCG vaccination field trial amongst contacts of leprosy patients, 2015-2018
Leprastichting

Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2017-2018 Leprastichting

Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2016-2017
PUCPR Brazil Pontifícia Universidade Católica do Parana & Leprastichting

Comparative sequencing analysis of genes associated with susceptibility to leprosy and its reactive states, 2016-2017 National Hansen's Disease Programs & Leprastichting

Biomarkers for early detection of leprosy using comparative transcriptomics, 2016-2017
Infectious Disease Research Institute & Leprosy Research Initiative

IDRI: Integration of rapid diagnostic tests to facilitate earlier diagnosis and simplified case management of Leprosy, 2015-2017 TENLEP research consortium

Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2014-2017
Leonard Wood Memorial Research Center & Leprastichting

Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2014-2016 Leprastichting

Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2015-2016
LUMC & Leprastichting

Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2011-2015 Nederlands Kanker Instituut & Leprastichting

Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2010-2015
Leprastichting

Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2014-2015 IDEAL & LUMC & Erasmus Universiteit Rotterdam

IDEAL, early detection of leprosy: sample collection for biobanking and analysis of immune- and genetic host markers, 2014
Leprastichting

Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2012-2014 Leonard Wood Memorial Research Center & Leprastichting

Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2010-2013
IDEAL & LUMC & Erasmus Universiteit Rotterdam

IDEAL, continuation of sample collection for biobanking and pilot testing, 2013 LUMC

Research on identification of innate and adaptive immune biomarkers 2010-2013
Leprastichting

Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2012-2021 IDEAL

IDEAL sample collection for biobanking, IDEAL (Initiative for Diagnostic and Epidemiological Assays for Leprosy), 2012
IDEAL & Koninklijk Instutuut voor de Tropen

Hoofdbegunstiger IDEAL consortium (Initiative for Diagnostic and Epidemiological Assays for Leprosy) 2008-2010 LUMC & Leprastichting

Research naar immunopathologie van lepra 2007-2011
Erasmus Universiteit Rotterdam & Koninklijk Instutuut voor de Tropen

Research on impact of preventive interventions on the transmission of M. Leprae, 2009-2010
Lepra genezing

Onderwijs
Onderwijs
Association Yara LCN

Professional development and workforce placement for youth, Niger, 2021-2022 MasterPeace Nederland & Hope for a Better Future

EN-power, Vaktraining, Bafoussam, Kameroen 2020-2023
Teach for All Liberia

Local leaders to strengthen the education sector, Liberia, 2020-2022 Second Wave Education Foundation

Digitaal onderwijs, Guinée en Niger 2020-2023
VIA Don Bosco

Begeleiding naar werk voor jongeren, ruraal Kameroen, 2020-2021 Concern Worldwide

"The Light of Learning", lerarentraining en verbetering van leskwaliteit, Tahoua en Diffa, Niger, 2018-2021
Climbing the Right Tree & Maxim Nyansa IT Solutions

Onderwijsverbetering voor scholen, Burkina Faso, 2021-2022 ChildFund Stiftung gGmbH & Edukans

Renovatie van en lerarentraining op basisscholen, Walungu, Zuid Kivu, D.R. Congo, 2019-2022
Artsen Zonder Grenzen

Opleiding van verpleegkundigen, Kenema, Sierra Leone, 2020-2023 Street Child

"Right to Learn", Kono, Kallahun en Kenema, Sierra Leone, 2018-2021
Partners Pays Dogon & Association Dogon Initiative

Opleiding en begeleiding taalspecialisten l'AMI, Pays Dogon, Mali, 2019-2022 Tools for Self Reliance & Baptist Women's Union

Health, wealth and wellbeing for women, Freetown, Sierra Leone, 2019-2021
Jugend Eine Welt & Filiarum Mariae Auxiliatricis

Women Work! Empowerment through Employment, Koubri, Burkina Faso, 2021-2023 Wonder Foundation

Nursing Training, D.R. Congo, 2021-2024
Right to Play

Play for the Advancement of Quality Education, Mali, 2021 Rain for the Sahel and Sahara

Uitbreiding van het 'School Mentoring Program', Niger, 2021-2023
Woord en Daad

Job Booster social venture, noordwestelijke regio's, Burkina Faso, 2020-2022 CODE & WCF

"Reading Liberia 20/22", Bomi, Margibi en Grand Bassa, Liberia, 2020-2022
IDAY

Lerarentraining over schooltuinen, Kameroen, 2020-2021 Street Child

Safer schools, verbetering onderwijs op scholen, Zuid Kivu, D.R. Congo, 2020-2022
Action on Poverty

Growing small businesses through apprenticeship training, Pujehun, Sierra Leone, 2020-2022 FAWE

Lerarenopleiding voor jonge vrouwen, Kambia, Sierra Leone, 2018-2021
Action on Poverty

Apprenticeships programme for women in Kenema, Sierra Leone, 2018-2021 De Toekomst Zaaiers

Mobiele school voor vaktraining, Oost D.R. Congo, 2020-2021
Chance for Childhood

"Rebuilding Young Lives", North Kivu, D.R. Congo, 2019-2021 Edukans & Bambale & Tosangana

Effective teachers for better learning results, Kinshasa district, D.R. Congo, 2018-2021
War Child International

Youth at Work, beroepsopleiding, Kalehe, D.R. Congo, 2018-2020 ZOA Vluchtelingenzorg

Agrarische vakopleiding om cassave te verwerken, Margibi, Boni, Nimba and Montserrado, Liberia, 2017-2020
Mineke Foundation

Vakopleidingen voor vrouwen en jongeren, Dabwe Town, Liberia, 2020 Knowledge for Children

Quality Education with local co-investment, North West Region, Cameroon, 2017-2020
Terre des Hommes & ATTous

Vaktraining voor kwetsbare jongeren, Burkina Faso, 2020 Stromme Foundation

Green jobs in Mali: supporting job creation through waste management, Mali, 2020
Haparako

Beroepsopleiding voor 300 jongeren in brommeronderhoud en -reparatie, Boucle du Mouhoun, Burkina Faso, 2018-2019 Partners Pays Dogon & Association Dogon Initiative & Stichting Bloemendaal - Dogon

Lerarentraining in effectieve taalmethoden, Dogon gebied, Mali, 2016-2019
Children in Crisis & Street Child

Good education for all, South Kivu plateau region, D.R. Congo, 2016-2020 Babungo

Kwaliteits­verbeteringen continuering beroepsonderwijs, Kameroen, 2016-2019
Rain for the Sahel and Sahara

Betere doorstroom na basisonderwijs voor kinderen in 22 dorpen, Niger, 2017-2019 Tools To Work

Versterken van twee Vakopleidingen, Burkina Faso, 2018-2019
School-to-School International

Teacher training op zes basisscholen, Guinée, 2017-2019 CODE

"Reading Liberia 20/20", Bomi, Margibi en Grand Bassa, Liberia, 2019-2020
IDAY

Lerarentraining over schooltuinen, Kameroen, 2018-2020 PlanBØRNEfonden

Promoting Youth Employability, Dioïla, Mali, 2018-2019
Y Care & YMCA Togo

Beroepsopleiding en ondernemerschap voor jongeren uit de sloppenwijken vam Lome, Togo, 2017-2019 DISOP Cameroun & VIA Don Bosco

Versteviging 'sandwich' onderwijsmethode in ruraal Kameroen, 2017-2019
Stichting Betuwe Wereldwijd & Tools4Change & People Empowerment Program Liberia

Materiaal voor een betere vakopleiding, Monrovia, Liberia, 2018-2019 Action on Poverty

Beroepsonderwijs en inkomsten genereren voor jongeren, Sierra Leone, 2016-2018
Tools To Work

Versterken van drie beroepsonderwijs­instellingen, Sierra Leone, 2016-2018 Mineke Foundation

Vakopleidingen voor vrouwen en jongeren, Dabwe Town, Liberia, 2017-2018
Y Care & YMCA Liberia

Beroepsopleiding en ondernemer­schaps­training, Monrovia, Liberia 2015-2018 Woord en Daad

Job Booster social venture, noordwestelijke regio's, Burkina Faso, 2018
Asmae - Association Soeur Emmanuelle

Participatory and game based teaching practice for 3,360 children, Burkina Faso, 2017-2018 Christian Aid DRC

Beroepsonderwijs voor 250 jongeren, Kono district, Sierra Leone, 2016-2018
Hubi en Vinciane

Zelfstandig Beroepsopleidings­centrum voor vrouwen, Parakou, Benin, 2016-2019 ActionAid Liberia

Duurzame bestaanswijze voor jongeren in de landbouw, Liberia, 2017-2019
Edukans

'Active learning en teaching' op 12 basisscholen en drie lerarenopleiding, Kinshasa, D.R. Congo, 2015-2018 PlanBØRNEfonden

Betere leeromgeving en baankansen, Haho, Togo, 2017-2018
ZOA Vluchtelingenzorg

Versneld basisonderwijs voor tieners, Fizi district, South Kivu, D.R. Congo, 2014-2017 Aide et Action International

Girl-friendly school EAF, Guinée, 2014-2017
ZOA Vluchtelingenzorg & SHIFSD

Beroepsonderwijs voor 400 jongeren, Monrovia, Liberia, 2015-2017 Tools for Self Reliance

Duurzaam bestaan voor 150 werkloze jongeren in Bo City, Sierra Leone, 2016-2017
IECD

Verstevigen van twintig Family Farm Schools, Kameroen, 2016-2018 Concern Worldwide

Onderwijs­programma, Tahoua district, Niger, 2015-2017
War Child International

Goede en veilige scholen, Walungu, D.R. Congo, 2016-2017 Woord en Daad & CREDO

Technisch vakonderwijs in Leo en Bobo-Dioulasso, Burkina Faso, 2014-2016
Children in Crisis & FAWE & Street Child

Beroepsopleiding voor plattelands­gemeenschappen, River Cess, Liberia, 2014-2016 PlanBØRNEfonden

Verbetering kwaliteit beroepsonderwijs voor leerjongeren, Haho district, Togo, 2016
ActionAid Sierra Leone

Enhancing Quality Education in three rural primary schools, Kono district, Sierra Leone, 2014-2016 ZOA Vluchtelingenzorg & Woord en Daad & SHIFSD

Versterking van het vaktrainingproject, Liberia, 2016
Stromme Foundation

Speed schools for 250 Adolescents, Dosso en Tillabéri, Niger, 2014-2016 AgriDynamic Foundation

Teacher training and a community led library, Bameli Village, Kameroen, 2015-2016
Street Child

Lerarenopleidingen Ruraal Basisonderwijs, Tambakha, Sierra Leone, 2014-2016 War Child International

Verbetering van de onderwijskwaliteit op 8 scholen, Kalehe, Kabare en Walungu, D.R. Congo, 2012-2015
Plan Nederland

Toegang tot kwalitatief goed onderwijs in het district Kailahun, Sierra Leone, 2013-2015 Knowledge for Children

Schoolboeken voor basisscholen, Kameroen, 2013-2015
Stichting Vluchteling

Versneld onderwijs­programma voor 900 kinderen in het Ménaka district, Mali, 2015-2016 Hubi en Vinciane

Het verzelfstandigen van twee opleidingsscholen voor onderwijzers in Parakou, Benin, 2015-2016
Macheo Children's Centre

Onderwijs / voedselprogramma voor 10.000 schoolkinderen, Thika, Kenia, 2013-2015 Stichting Mali & Solisa

Bouw Technische School, Kambila, Mali, 2010-2014
Sympany & HPP Congo

Beroepsopleidingen voor vrouwen in Kinshasha, D.R. Congo, 2012-2015 Woord en Daad & DEDRAS ONG

Vakonderwijs, Benin, 2012-2015
Christian Aid DRC

Beroepsonderwijs voor meisjes, Kimpoko-Nsele Commune, Kinshasa, D.R. Congo, 2014-2015 AgriDynamic Foundation

Revolving library en teacher training, Bamessing, Kameroen, 2014-2015
Tools To Work & VAM

Materiaal vrouwenvakschool, Bandiagara, Mali, 2014-2015 Le Pont

Bouw van een basisschool, Fanta, Benin, 2014-2015
Free a Girl & ASSEJA

Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, Kameroen, 2012-2014 Save the Children Nederland & THINK Liberia

Onderwijs voor 900 kwetsbare meisjes in Paynesville, Monrovia en Kakata, Liberia, 2013-2015
Stichting Het R.C. Maagdenhuis & CAGED

Technische opleidingen, Lomé, Togo, 2012-2014 Stichting Het R.C. Maagdenhuis & CEFOP

Technische opleidingen, Lomé, Togo, 2012-2014
Woord en Daad & CREDO

Speedschools en teacher training, Burkina Faso, 2011-2014 Oxfam Novib & Mouvement des Compagnons Educateurs

Vaktraining van begeleiders buitenschoolse activiteiten, Tillaberi, Niger, 2012-2013
Congodorpen

Verbetering kwaliteit basis- en beroepsonderwijs, Noordelijke Evenaarsprovincie, D.R. Congo, 2011-2013 Tosangana

Uitbreiding school, Kinshasa, D.R. Congo, 2013-2014
Zeewolde Werelddorp & ADDG

Uitbreiding van de middelbare school, Gaongho, Burkina Faso, 2012-2013 ASAP

Teacher Training en Uitbreiding School, Toungana, Burkina Faso, 2011-2013
Le Pont

Afbouw 2 lokalen CEG High School Sazué, Benin, 2013 Save the Children Nederland

Schoolmeubilair voor 16 scholen in Lubero, D.R. Congo, 2011-2013
SOS Kinderdorpen

Technische school, Kara, Togo, 2013 Build Africa

Education Quality Improvement Programme, Machakos, Mwala en Gilgil district, Kenia, 2011-2013
UN High Commission for Refugees & Cameroon Red Cross & UNICEF

Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, Kameroen, 2011-2013 IDAY & Le Ronier

Scholing van 500 kansarme kinderen, Région Maritime, Togo, 2013
Hubi en Vinciane

Bouw van 3 klaslokalen voor kwalitatief beter primair onderwijs, Sakarou, Benin, 2013 Hubi en Vinciane

Beroepsopleiding tot leraar op 2 scholen, Parakou, Benin, 2013
SKN & ATTous

Technisch beroepsonderwijs voor meisjes, Ouagadougou, Burkina Faso, 2012-2013 Gered Gereedschap

Gereedschap voor drie technisch opleidingen in Benin, 2012-2014
Aide et Action International

Educational Governance, Doutchi en Filingué, Niger, 2010-2012 Bambale & Association Coopérative d'épargne et de Crédits de Producteurs Bambale

Inrichting informatiecentrum, Inkisi-Kisantu, D.R. Congo, 2012-2013
Stromme Foundation & RAEDD

20 Speed Schools voor 500 kinderen, Dosso, Niger, 2011-2012 Biblionef Nederland

Opzetten Biblionef Ghana, 2011-2013
VSO

Upgrading van vijf centra voor beroepsonderwijs, Kenia, 2010-2012 Tools To Work

Beroepsopleidingen in Kinshasha, Uvira en Bandundu-Ville, D.R. Congo, 2012-2013
Kids in Kenia

Bouw van vier klaslokalen, Kwale district, Kenia, 2012-2013 Ukengee Foundation

Zonne-energie gestuurde computerlabs, Mbekenyera en Liwale, Tanzania, 2012-2013
Le Pont

Bouw middelbare school, Sazué, Benin, 2012-2013 Children in Crisis & Street Child

Teacher training in Zuid-Kivu, D.R. Congo, 2010-2012
WOL & DSF

Gratis schoolmaaltijden op vier scholen, Ouahigouya, Burkina Faso, 2012 Stichting Amsterdan-Bolgatanga

Leermiddelen en zonnepanelen, lagere school, Dazungu, Ghana, 2012
Knowledge for Children

Schoolboeken voor basisscholen, Noordwest-Kameroen, 2010-2012 ZOA Vluchtelingenzorg

Tiener-bijscholings­programma, Zuid-Kivu, D.R. Congo, 2010-2013
Ujima Foundation

Beroepsonderwijs voor kansarme jongeren, Kenia, 2011-2012 Live Build & United Action for Children

Bouw School, Mamfe, Kameroen, 2010-2012
AFOS

Lerarenwoningen met zonnepanelen, Rakissé-Toêghin, Burkina Faso, 2012 Teachers 4 Teachers

Teacher Training en school leaders course, Zuid-Oost Kenia, 2012
Rhotia Valley

Marera Primary School project, Tanzania, 2012 VSO

Teacher training in Far North Region, Kameroen, 2010-2012
Elimu Mount Elgon

Bouw en inrichting van een ambachtschool in Chepchoina, Kenia, 2009-2011 Zod Neere Nederland & PUM - Netherlands Senior Experts

ICT beroepsonderwijs, Ouagadougou, Burkina Faso, 2010-2012
Terre des Hommes

Teacher Training, Kenia en Tanzania, 2010-2011 SKN & ENDA Mali

Bouw en inrichting centrum voor beroepsonderwijs, Bamako, Mali, 2009-2011
Stichting Djenné

Bouw school voor basis- en beroepsonderwijs, Djenné, Mali, 2010-2013 Heifer & ASUDEC

Beroepsonderwijs Duurzame Landbouw, Gbomboro, Burkina Faso, 2011
War Child International

Beter toegang tot onderwijs voor kwetsbare kinderen, Bukavu and Walungu, D.R. Congo, 2010-2011 Centre Kram Ngoy & ETC Foundation

Teacher Training Electricity & Renewable Energy, Phnom Penh, Cambodja, 2011
SOS Kinderdorpen & GOAN

Farming and Livelihood Improvement Programme, Ghana 2011 WOL & DSF

Gratis schoolmaaltijden, Ouahigouya, Burkina Faso, 2010-2011
Afri-can Foundation

Afri-car Academy, Kisumu, Kenia, 2011 Stop Kindermisbruik & ASSEJA & Free a Girl

Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, Kameroen, 2011
Gered Gereedschap

Gereedschap voor 12 technisch trainingcentra, West-Kenia, 2011 Focus on Education & Fondation Chirezi

Bouw Medische School, Kiliba, D.R. Congo, 2010-2011
Aflatoun & WADEP

Sociale en financiële vaardigheden voor kinderen, Ghana, 2009-2011 Welzijn Wajir

Bouw en inrichting van de Makaror Mixed Day Secondary School, Makaror, Kenia, 2011-2012
AFOS

Zonnepanelen voor vier scholen in Burkina Faso, 2010-2011 Le Pont

Teacher training en bouw middelbare school, Gbadagui, Benin, 2011-2012
Jobortunity

Jobortunity Training Institute, Arusha, Tanzania, 2009-2011 ILIDP & Edukans

Beroepsonderwijs voor de Loita Maasai, Narok South District, Kenia, 2010-2011
Bambale

Renovatie en uitbreiding Beroepsopleidings­centrum, Kisantu, D.R. Congo, 2010-2011 VAM

Bouw vrouwenvakschool, Bandiagara, Mali, 2010-2011
SmartKids

Studiebeurzen getalenteerde kansarme kinderen, Ghana 2008-2011 CPMA & PUM - Netherlands Senior Experts

Moderne lesapparatuur voor beroepsonderwijs, Bamako, Mali, 2010-2011
ETC Foundation

Competency Based Teaching binnen het beroepsonderwijs, Kumasi en Tamale, Ghana, 2010-2011 Woord en Daad & CREDO

Speedschools voor 300 kinderen, provincie Kadiogo, Burkina Faso, 2010-2011
Viafrica

Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2007-2010 Kamitei

Bouw en inrichting van een middelbare school en teacher training, Kainam, Tanzania 2008-2010
One Men & United Action for Children

School on Wheels, Kameroen, 2008-2010 ETC Foundation

Teacher Training zonne-energie op 6 technische scholen, Bobo Dioulasso, Burkina Faso, 2010-2011
ANPPCAN & Edukans

Technisch Beroepsonderwijs, Rongo district, Kenia, 2010-2011 Mill-Hill College

Bouw lerarenwoningen voor de Loita Highschool, Entasekira, Kenia, 2010-2011
Congodorpen

Verbetering kwaliteit basis- en beroepsonderwijs, Noordelijke Evenaarsprovincie, D.R. Congo, 2010 IBISS

Noodhulp in de sloppenwijk Vila Cruzeiro, Rio de Janeiro, 2010
Gered Gereedschap

Gereedschap voor Technisch Beroepsonderwijs, Tanzania, 2010 NairoBits & Butterfly Works

Beroepsopleidingen ICT in Nairobi, Kenia, 2009-2010
ASAP

Extra klaslokalen en teacher training, Bona, Burkina Faso, 2010 Ujima Foundation

Bouw inkomsten­genererende lodge voor beroepsonderwijs, Kisumu, Kenia, 2010
Le Pont

Bouw van drie klaslokalen in Gountoëto, Benin, 2010 Weeshuis Sri Lanka

Educatief programma voor Weeshuis, Harumalgoda, Sri Lanka, 2009
Haashar Nederland

School Support Program in de Upper Shiran Valley, Pakistan 2009-2010 Dorcas Hulp Nederland

Vaktrainingscentrum Olokii, Arusha, Tanzania, 2009-2010
GlobalCare4All

Bouw en inrichting basisschool, Chittachong, Bangladesh, 2008-2010 Save the Children Nederland

Verbetering van onderwijs voor 1500 kinderen in Balochistan, Pakistan 2007-2009
Partnership Foundation & Loreto Sealdah

Onderwijs voor 250 straatkinderen in Calcutta, India, 2007-2009 Red een Kind

Beroepsonderwijs in Mai Mahiu, Kenia, 2009-2010
ILIDP & Edukans

Beroepsonderwijs voor de Loita Maasai, Narok South District, Kenia, 2009 Net4Kids & International Child Support

School Improvement Programme, Kenia, 2009-2010
Afri-can Foundation

Bouw en inrichting van een nieuw Beroepsopleidings­centrum, Kisumu, Kenia, 2009-2011 UAF

Stichting voor vluchteling-studenten UAF, 2007-2009
Undugu Society Kenya & Edukans

Informal Skills Training Programma, Nairobi, Kenia, 2008-2010 IBISS

Scholing in de sloppenwijk Vila Cruzeiro, Rio de Janeiro, 2007-2009
ZOTO

Computerlessen, Filippijnen, 2007-2009 Stichting Mali & Solisa

Bouw en inrichting van een basisschool in Balandougou, Mali, 2009
Macheo Children's Centre

Onderwijs / voedselprogramma voor 1180 kinderen van een aantal basisscholen in Thika, Kenia, 2008-2009 Liliane Fonds

Onderwijsprojecten Liliane Fonds 2009
WOL & DSF

Bouw onderwijscomplex in Yatenga, Burkina Faso, 2007-2009 Pappa

Onderwijs voor aidswezen en straatkinderen in Katutura, Namibië, 2007-2009
Kindertehuizen Bulgarije

Lesprogramma's in kindertehuizen, Doganovo en Roman, Bulgarije, 2007-2009 ETC Foundation

Technisch Beroepsonderwijs, Nyonko en Fada N'Gourma, Burkina Faso, 2009
LCR

Bouw en inrichting van een school in Agome Anedi, Togo, 2009 Vialisa

Beroepsonderwijs voor kansarme jongeren in Dhaka, Bangladesh, 2009
Wasmoeth Wildlife Foundation

Bouw van een ecologische school in Sinia, D.R. Congo, 2009-2011 Paymaan

Inrichting van twee schoolbibliotheken in Kabul, Afghanistan, 2009
Stichting Het R.C. Maagdenhuis & ARBES

Bouw van twee scholen in Efa en Sofiè, Togo, 2009 LCR

Uitbreiding en inrichting van een school in Kuma Konda, Togo, 2009
SOS Kinderdorpen

Verbetering beroepsonderwijs in Nyakabiga, Burundi, 2007-2008 ChildsLife

Bouw beroepsonderwijs­centrum in Nairobi, Kenia, 2008-2011
Connect International

Bouw van een lagere school in Isitu, Tanzania, 2008-2012 Stichting Mali & Solisa

Bouw en inrichting van een basisschool in N'goro, Mali, 2008-2009
Gered Gereedschap

Gereedschap voor Technisch Beroepsonderwijs, Ghana, 2008-2009 Child's Dream Foundation

Bouw en inrichting van een basisschool in Sukuma, Laos, 2008-2009
Red een Kind

Beroepsonderwijs in Mai Mahiu, Kenia, 2008 Welzijn Wajir

Bouw en inrichting middelbare school-bibliotheek, renovatie werkplaats vakonderwijs, Wajir, Kenia, 2008-2009
Le Pont

Bouw van een basisschool in Dangbo, Benin, 2008-2009 Bebo Bakery

Beroepsopleiding biologische voedselproductie, Sanka, Ghana, 2008-2009
Read To Grow

Schoolboeken voor ontwikkelings­landen, 2007-2008 Bambale

Bouw en inrichting Lagere School, Kisantu-Inisi, D.R. Congo, 2008-2009
URDT

Steun URDT Girls School, Kibaale, Uganda, 2008 Young Africa

Young Africa Skills Center, Chitungwiza, Zimbabwe, 2008
PrivaServe Foundation & Macha Works

Bouw Macha Innovative Community School, Macha, Zambia, 2008-2009 Twiga

Bouw en renovatie Milalani Primary School, Msambweni, Kenia, 2008
Liliane Fonds

Onderwijsprojecten Liliane Fonds 2007-2008 Net4Kids & Kaira Nyining Program Area

Kuloro Skills Training Center, Gambia, 2007-2008
Samsara

Steun aan de scholen in Noord-West Thailand, 2007-2008 Stichting Mali & Solisa

Bouw van een school in Kenenkou, Mali, 2007-2008
Stoom

Praktijklokaal Textiel en Tekenlokaal Bouwkunde en Techniek, Moengo, Suriname, 2007-2009 Een School in Togo

Uitbreiding van een school in Lomé, Togo, 2007-2008
Macheo Children's Centre

Onderwijs / voedselprogramma voor 550 kinderen van de Kianjau Primary School, Kenia, 2007-2009 Bebo Bakery

Bouw en inrichting vakopleiding houtbewerking, Cape Coast, Ghana, 2007
ToBe Worldwide

Bouw van een Educational Resource Center, Komenda, Ghana, 2007-2008 Zicht op Toekomst

Bouw en inrichting basisschool met lerarenwoning, Idi, Atjeh, 2007
Peduli Anak

Bouw en inrichting school voor straatkinderen, Lombok, Indonesië, 2007 Liliane Fonds

Onderwijs-gerelateerde kinderhulp, Tanguiéta, Noord-Benin, 2007
Kebba Jarju Memorial Nursery

Lesmateriaal voor basisschool, Kombo North district, Gambia, 2007 Eglise Épiscopale de Rwanda

Leermiddelen 42 basisscholen, Rwanda, 2007

top