Home   Nieuws   Over ons   Contact   Switch to English   Onderwijs   Kunst   Natuur   Lepra 
Partners per land


Zie ook: Projecten per land | Projecten per partner | Projecten op datum | Projecten per werkterrein | Kunstagenda

Op deze pagina vindt U de lijst van organisaties waarmee de Turing Foundation projecten heeft uitgevoerd, gesorteerd per land:
Afghanistan, Bangladesh, Benin, Brazilië, Bulgarije, Burkina Faso, Burundi, Cambodja, D.R. Congo, Ethiopië, Filippijnen, Gambia, Ghana, Guinée, Guinée Bissau, India, Indonesië, Kameroen, Kenia, Laos, Liberia, Mauritanië, Mozambique, Mali, Namibië, Nederlandse Antillen, Niger, Pakistan, Rwanda, Sierra Leone, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Tanzania, Thailand, Togo, Uganda, Zambia, Zimbabwe, Zuid-Afrika, en Nederland.

sorteer op categorie
sorteer op alfabet
sorteer per land

Afghanistan
Paymaan Paymaan
Inrichting van twee schoolbibliotheken in Kabul, 2009



Bangladesh
Erasmus Universiteit Rotterdam Erasmus Universiteit Rotterdam
Research on impact of preventive interventions on the transmission of M. Leprae, 2010

GlobalCare4All

GlobalCare4All
Bouw en inrichting basisschool, Chittachong, 2009-2010

Koninklijk Instutuut voor de Tropen

Koninklijk Instutuut voor de Tropen
Research on impact of preventive interventions on the transmission of M. Leprae, 2010

Leprastichting

Leprastichting
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

London School of Hygiene and Tropical Medicine

London School of Hygiene and Tropical Medicine
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

TENLEP research consortium

TENLEP research consortium
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2016-2017
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2015
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2014
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2013
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2012
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2011
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2010

Vialisa

Vialisa
Beroepsonderwijs voor kansarme jongeren in Dhaka, 2009



Benin (een focusland van de Turing Foundation)
Action Plus Action Plus
Biologische teelt van rode peper, Igbodja regio, 2010-2012

AquaDeD

AquaDeD (Aquaculture et Développement Durable)
Duurzame visproduktie, Oueme rivier, 2010-2012

CARE Nederland

CARE Nederland
Duurzame ontwikkeling van Mangrove gebieden, Aguégués Commune, 2013
Duurzame ontwikkeling van Mangrove gebieden, Aguégués Commune, 2012
Duurzame ontwikkeling van Mangrove gebieden, Aguégués Commune, 2011

CRFA

CRFA (Conseil Régional de la Forêt Antisua)
Duurzame kleinschalige landbouw in Borgou, 2007-2009

DEDRAS ONG

DEDRAS ONG
Vakonderwijs, 2014-2015
Vakonderwijs, 2013
Vakonderwijs, 2012

Gered Gereedschap

Gered Gereedschap
Gereedschap voor drie technisch opleidingen in Benin, 2012-2014

Hubi en Vinciane

Hubi en Vinciane
Zelfstandig Beroepsopleidingscentrum voor vrouwen, Parakou, 2017-2019
Zelfstandig Beroepsopleidingscentrum voor vrouwen, Parakou, 2016
Het verzelfstandigen van twee opleidingsscholen voor onderwijzers in Parakou, 2015-2016
Bouw van 3 klaslokalen voor kwalitatief beter primair onderwijs, Sakarou, 2013
Beroepsopleiding tot leraar op 2 scholen, Parakou, 2013

IUCN Nederland

IUCN Nederland
Biologische sojateelt rond het Siré meer, Oueme, 2010-2012
Duurzame visproduktie, Oueme rivier, 2010-2012
Biologische teelt van rode peper, Igbodja regio, 2010-2012
Duurzame kleinschalige landbouw in Borgou, 2007-2009

Le Pont

Le Pont
Bouw van een basisschool, Fanta, 2014-2015
Afbouw 2 lokalen CEG High School Sazué, 2013
Bouw middelbare school, Sazué, 2012-2013
Teacher training en bouw middelbare school, Gbadagui, 2011-2012
Bouw van drie klaslokalen in Gountoëto, 2010
Bouw van een basisschool in Dangbo, 2009

Liliane Fonds

Liliane Fonds
Onderwijs-gerelateerde kinderhulp, Tanguiéta, Noord-Benin, 2007

Nature Tropicale

Nature Tropicale
Biologische sojateelt rond het Siré meer, Oueme, 2010-2012

Woord en Daad

Woord en Daad
Vakonderwijs, 2014-2015
Vakonderwijs, 2013
Vakonderwijs, 2012



Brazilië
IBISS IBISS
Noodhulp in de sloppenwijk Vila Cruzeiro, Rio de Janeiro, 2010
Scholing in de sloppenwijk Vila Cruzeiro, Rio de Janeiro, 2009
Scholing in de sloppenwijk Vila Cruzeiro, Rio de Janeiro, 2008
Scholing in de sloppenwijk Vila Cruzeiro, Rio de Janeiro, 2007

Leprastichting

Leprastichting
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Comparative sequencing analysis of genes associated with susceptibility to leprosy and its reactive states, 2017
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016
Comparative sequencing analysis of genes associated with susceptibility to leprosy and its reactive states, 2016

London School of Hygiene and Tropical Medicine

London School of Hygiene and Tropical Medicine
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

PUCPR Brazil Pontifícia Universidade Católica do Parana

Pontifícia Universidade Católica do Parana, PUCPR Brazil
Comparative sequencing analysis of genes associated with susceptibility to leprosy and its reactive states, 2017
Comparative sequencing analysis of genes associated with susceptibility to leprosy and its reactive states, 2016

TENLEP research consortium

TENLEP research consortium
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2016-2017
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2015
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2014
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2013
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2012
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2011
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2010



Bulgarije
Kindertehuizen Bulgarije Kindertehuizen Bulgarije
Lesprogramma's in kindertehuizen, Doganovo en Roman, 2007-2009



Burkina Faso (een focusland van de Turing Foundation)
ADDG ADDG (l’Association pour le Développement du Département de Gaongho)
Uitbreiding van de middelbare school, Gaongho, 2013
Uitbreiding van de middelbare school, Gaongho, 2012

ADECUSS

ADECUSS (Association pour le Développement Economique Culturel et Social de la Commune de Séguénéga)
Duurzame biologische groentetuinen en fruitboomgaarden, Séguénéga, 2012
Duurzame biologische groentetuinen en fruitboomgaarden, Séguénéga, 2011
Duurzame biologische groentetuinen en fruitboomgaarden, Séguénéga, 2009-2010

AFOS

AFOS (Aktiekomitee Flevoland voor Ontwikkelingssamenwerking)
Lerarenwoningen met zonnepanelen, Rakissé-Toêghin, 2012
Zonnepanelen voor vier scholen in Burkina Faso, 2011

AGED

AGED (Association pour la Gestion de l'Environnement et le Développement)
Duurzame biologische bonenteelt, Darkoye Meer, 2009-2012

ASAP

ASAP (Association for Small African Projects)
Teacher Training en Uitbreiding School, Toungana, 2013
Teacher Training en Uitbreiding School, Toungana, 2012
Teacher Training en Uitbreiding School, Toungana, 2011
Extra klaslokalen en teacher training, Bona, 2010

Asmae - Association Soeur Emmanuelle

Asmae - Association Soeur Emmanuelle
Participatory and game based teaching practice for 3,360 children, 2017-2018

ASUDEC

ASUDEC (Africa's Sustainable Development Council)
Beroepsonderwijs Duurzame Landbouw, Gbomboro, 2011
Promotie van (klein)veehouderij en ecologische duurzaamheid, Gonsé en Gampela, 2010
Promotie van (klein)veehouderij en ecologische duurzaamheid, Gonsé en Gampela, 2009

ASY

ASY (Association Songtaab-Yalgre)
Biologische karité-noot productie, 2010
Biologische karité-noot productie, 2009

ATTous

ATTous (L'Association Tout pour Tous)
Technisch beroepsonderwijs voor meisjes, Ouagadougou, 2013
Technisch beroepsonderwijs voor meisjes, Ouagadougou, 2012

ChildFund Stiftung gGmbH

ChildFund Stiftung gGmbH
Bosherstel in Burkina Faso, 2013
Bosherstel in Burkina Faso, 2012
Bosherstel in Burkina Faso, 2011

CREDO

CREDO (Christian Relief and Development Organization)
Technisch vakonderwijs in Leo en Bobo-Dioulasso, 2016
Technisch vakonderwijs in Leo en Bobo-Dioulasso, 2015
Technisch vakonderwijs in Leo en Bobo-Dioulasso, 2014
Speedschools en teacher training, 2013-2014
Duurzame landbouw, Provincie Sissili, 2013
Speedschools en teacher training, 2012
Duurzame landbouw, Provincie Sissili, 2012
Speedschools en teacher training, 2011
Duurzame landbouw, Provincie Sissili, 2011
Speedschools voor 300 kinderen, provincie Kadiogo, 2010-2011

DSF

DSF (Association Développement Sans Frontière)
Gratis schoolmaaltijden op vier scholen, Ouahigouya, 2012
Gratis schoolmaaltijden, Ouahigouya, 2011
Gratis schoolmaaltijden, Ouahigouya, 2010
Bouw onderwijscomplex in Yatenga, 2007-2009

ETC Foundation

ETC Foundation
Teacher Training zonne-energie op 6 technische scholen, Bobo Dioulasso, 2010-2011
Technisch Beroepsonderwijs, Nyonko en Fada N'Gourma, 2009

Heifer

Heifer
Beroepsonderwijs Duurzame Landbouw, Gbomboro, 2011
Promotie van (klein)veehouderij en ecologische duurzaamheid, Gonsé en Gampela, 2010
Promotie van (klein)veehouderij en ecologische duurzaamheid, Gonsé en Gampela, 2009

The Hunger Project

Hunger Project, The
Duurzame Landbouw-programma's 2009
Duurzame Landbouw-programma's, 2008

IDEES/ACG

IDEES/ACG (Ingénierie de développement économique, environnemental et social)
Bosherstel in Burkina Faso, 2013
Bosherstel in Burkina Faso, 2012
Bosherstel in Burkina Faso, 2011

IUCN Nederland

IUCN Nederland
Duurzame biologische groentetuinen en fruitboomgaarden, Séguénéga, 2012
Duurzame biologische groentetuinen en fruitboomgaarden, Séguénéga, 2011
Biologische karité-noot productie, 2010
Duurzame biologische bonenteelt, Darkoye Meer, 2009-2012
Duurzame biologische groentetuinen en fruitboomgaarden, Séguénéga, 2009-2010
Biologische karité-noot productie, 2009

Liliane Fonds

Liliane Fonds
Onderwijsprojecten Liliane Fonds 2009

Louis Bolk Institute

Louis Bolk Institute
Promotie van (klein)veehouderij en ecologische duurzaamheid, Gonsé en Gampela, 2010
Promotie van (klein)veehouderij en ecologische duurzaamheid, Gonsé en Gampela, 2009

Naturama Burkina Faso

Naturama Burkina Faso
Greening the Green Wall Initiative, 2017
Greening the Green Wall Initiative, 2016

newTree

newTree
Trees for the Sahel, Regreening North Burkina Faso 2016-2018
Trees for the Sahel, Regreening North Burkina Faso 2015
Duurzaam Beheer en Herstel Ecosysteem Sahel, 2014-2015

PUM - Netherlands Senior Experts

PUM - Netherlands Senior Experts
ICT beroepsonderwijs, Ouagadougou, 2011-2012
ICT beroepsonderwijs, Ouagadougou, 2010

SKN

SKN (Stichting Kinderpostzegels Nederland)
Technisch beroepsonderwijs voor meisjes, Ouagadougou, 2013
Technisch beroepsonderwijs voor meisjes, Ouagadougou, 2012

Tiipaalga

Tiipaalga
Trees for the Sahel, Regreening North Burkina Faso 2016-2018
Trees for the Sahel, Regreening North Burkina Faso 2015
Duurzaam Beheer en Herstel Ecosysteem Sahel, 2014-2015

Vogelbescherming Nederland

Vogelbescherming Nederland
Greening the Green Wall Initiative, 2017
Greening the Green Wall Initiative, 2016

WOL

WOL
Gratis schoolmaaltijden op vier scholen, Ouahigouya, 2012
Gratis schoolmaaltijden, Ouahigouya, 2011
Gratis schoolmaaltijden, Ouahigouya, 2010
Bouw onderwijscomplex in Yatenga, 2007-2009

Woord en Daad

Woord en Daad
Technisch vakonderwijs in Leo en Bobo-Dioulasso, 2016
Technisch vakonderwijs in Leo en Bobo-Dioulasso, 2015
Technisch vakonderwijs in Leo en Bobo-Dioulasso, 2014
Speedschools en teacher training, 2013-2014
Duurzame landbouw, Provincie Sissili, 2013
Speedschools en teacher training, 2012
Duurzame landbouw, Provincie Sissili, 2012
Speedschools en teacher training, 2011
Duurzame landbouw, Provincie Sissili, 2011
Speedschools voor 300 kinderen, provincie Kadiogo, 2010-2011

Zeewolde Werelddorp

Zeewolde Werelddorp
Uitbreiding van de middelbare school, Gaongho, 2013
Uitbreiding van de middelbare school, Gaongho, 2012

Zod Neere Nederland

Zod Neere Nederland
ICT beroepsonderwijs, Ouagadougou, 2011-2012
ICT beroepsonderwijs, Ouagadougou, 2010



Burundi
SOS Kinderdorpen SOS Kinderdorpen
Verbetering beroepsonderwijs in Nyakabiga, 2008
Verbetering beroepsonderwijs in Nyakabiga, 2007

War Trauma Foundation

War Trauma Foundation
Slachtofferhulp via de War Trauma Foundation, 2007



Cambodja
Centre Kram Ngoy Centre Kram Ngoy
Teacher Training Electricity & Renewable Energy, Phnom Penh, 2011
Teacher Training Electricity & Renewable Energy, Phnom Penh, Cambodia, 2010

CIOMAL

CIOMAL
Veldprojecten Leprabestrijding 2009
Veldprojecten Leprabestrijding 2008

ETC Foundation

ETC Foundation
Teacher Training Electricity & Renewable Energy, Phnom Penh, 2011
Teacher Training Electricity & Renewable Energy, Phnom Penh, Cambodia, 2010

Leprastichting

Leprastichting
Veldprojecten Leprabestrijding 2009
Veldprojecten Leprabestrijding 2008



D.R. Congo (een focusland van de Turing Foundation)
Association Coopérative d'épargne et de Crédits de Producteurs Bambale Association Coopérative d'épargne et de Crédits de Producteurs Bambale (ACCPB)
Inrichting informatiecentrum, Inkisi-Kisantu, 2012-2013

Bambale

Bambale
Inrichting informatiecentrum, Inkisi-Kisantu, 2012-2013
Renovatie en uitbreiding beroepsopleidingscentrum, Kisantu, 2010-2011
Bouw en inrichting Lagere School, Kisantu-Inisi, 2008-2009

Children in Crisis

Children in Crisis
Good education for all, South Kivu plateau region, 2016-2019
Teacher training in Zuid-Kivu, 2012
Teacher training in Zuid-Kivu, 2011
Teacher training in Zuid-Kivu, 2010

Christian Aid DRC

Christian Aid DRC
Beroepsonderwijs voor meisjes, Kimpoko-Nsele Commune, Kinshasa, 2014-2015

Congodorpen

Congodorpen
Verbetering kwaliteit basis- en beroepsonderwijs, Noordelijke Evenaarsprovincie, 2013
Herbebossing en duurzaam beheer van ecosystemen in het Kwilu-district, 2013
Herbebossing en duurzaam beheer van ecosystemen in het Kwilu-district, 2012
Verbetering kwaliteit basis- en beroepsonderwijs, Noordelijke Evenaarsprovincie, 2012
Herbebossing en duurzaam beheer van ecosystemen in het Kwilu-district, 2011
Verbetering kwaliteit basis- en beroepsonderwijs, Noordelijke Evenaarsprovincie, 2011
Verbetering kwaliteit basis- en beroepsonderwijs, Noordelijke Evenaarsprovincie, 2010

Edukans

Edukans
'Active learning en teaching' op 12 basisscholen en drie lerarenopleiding, Kinshasa, 2017-2018
'Active learning en teaching' op 12 basisscholen en drie lerarenopleiding, Kinshasa, 2016
'Active learning en teaching' op 12 basisscholen en drie lerarenopleiding, Kinshasa, 2015

Focus on Education

Focus on Education
Bouw Medische School, Kiliba, 2011
Bouw Medische School, Kiliba, 2010

Fondation Chirezi

Fondation Chirezi
Bouw Medische School, Kiliba, 2011
Bouw Medische School, Kiliba, 2010

Greenpeace

Greenpeace
Community forestry in de Equateur provincie, 2016-2018
'Solutions project': Duurzame alternatieven voor landgebruik in kaart brengen, 2015

HPP Congo

HPP Congo
Beroepsopleidingen voor vrouwen in Kinshasha, 2014-2015
Beroepsopleidingen voor vrouwen in Kinshasha, 2013
Beroepsopleidingen voor vrouwen in Kinshasha, 2012

Humana People to People

Humana People to People
Beroepsopleidingen voor vrouwen in Kinshasha, 2012

Liliane Fonds

Liliane Fonds
Onderwijsprojecten Liliane Fonds 2009

Read To Grow

Read To Grow
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2008
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2007

Save the Children Nederland

Save the Children Nederland
Schoolmeubilair voor 16 scholen in Lubero, 2013
Schoolmeubilair voor 16 scholen in Lubero, 2012
Schoolmeubilair voor 16 scholen in Lubero, 2011

Sympany

Sympany
Beroepsopleidingen voor vrouwen in Kinshasha, 2014-2015
Beroepsopleidingen voor vrouwen in Kinshasha, 2013

Tools To Work

Tools To Work
Beroepsopleidingen in Kinshasha, Uvira en Bandundu-Ville, 2012-2013

Tosangana

Tosangana
Uitbreiding school, Kinshasa, 2013-2014

War Child International

War Child International
Goede en veilige scholen, Walungu, 2017
Goede en veilige scholen, Walungu, 2016
Verbetering van de onderwijskwaliteit op 8 scholen, Kalehe, Kabare en Walungu, 2015
Verbetering van de onderwijskwaliteit op 8 scholen, Kalehe, Kabare en Walungu, 2014
Verbetering van de onderwijskwaliteit op 8 scholen, Oost-Kivu, 2013
Verbetering van de onderwijskwaliteit op 8 scholen, Oost-Kivu, 2012
Beter toegang tot onderwijs voor kwetsbare kinderen, Bukavu and Walungu, 2011
Beter toegang tot onderwijs voor kwetsbare kinderen, Bukavu and Walungu, 2010

War Trauma Foundation

War Trauma Foundation
Slachtofferhulp via de War Trauma Foundation, 2007

Wasmoeth Wildlife Foundation

Wasmoeth Wildlife Foundation
Bouw van een ecologische school in Sinia, 2009-2011

ZOA Vluchtelingenzorg

ZOA Vluchtelingenzorg
Versneld basisonderwijs voor tieners, Fizi district, South Kivu, 2016-2017
Versneld basisonderwijs voor tieners, Fizi district, South Kivu, 2015
Versneld basisonderwijs voor tieners, Fizi district, South Kivu, 2014
Tiener-bijscholingsprogramma, Zuid-Kivu, 2012-2013
Tiener-bijscholingsprogramma, Zuid-Kivu, 2011
Tiener-bijscholingsprogramma, Zuid-Kivu, 2010



Ethiopië
Leprastichting Leprastichting
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

London School of Hygiene and Tropical Medicine

London School of Hygiene and Tropical Medicine
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

TENLEP research consortium

TENLEP research consortium
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2016-2017
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2015
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2014
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2013
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2012
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2011
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2010



Filippijnen
Conservation International Conservation International
Mangrove Rehabilitatie, Verde Island Passage, Filippijnen, 2016-2017
Mangrove Rehabilitatie, Verde Island Passage, Filippijnen, 2015
Mangrove Rehabilitatie, Verde Island Passage, Filippijnen, 2014

IUCN Nederland

IUCN Nederland
Ecosystem Management voor de Murciellagos Baai, 2007-2009
Duurzaam beheer van de biodiversiteit in de Lamit Baai, 2007-2010

Leonard Wood Memorial Research Center

Leonard Wood Memorial Research Center
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2016
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2015
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2014
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2013
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2012
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2011

Leprastichting

Leprastichting
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2016
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2015
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2014
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2013
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2012
Research into macro- and micro-epidemiology of leprosy 2011

London School of Hygiene and Tropical Medicine

London School of Hygiene and Tropical Medicine
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

NSLC

NSLC (Network of Sustainable Livelihoods Catalysts)
Duurzaam beheer van de biodiversiteit in de Lamit Baai, 2007-2010

PARTS

PARTS (Partner for Rural & Technical Service)
Ecosystem Management voor de Murciellagos Baai, 2007-2009

TENLEP research consortium

TENLEP research consortium
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2016-2017
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2015
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2014
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2013
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2012
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2011
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2010

Wereld Natuur Fonds

Wereld Natuur Fonds
€ 3.000.000 voor het Coral Triangle Initiative 2007-2012

Zoological Society of London

Zoological Society of London
Opschalen capaciteit voor het herstel en behoud van mangroven, Filippijnen, 2017-2018
Opschalen capaciteit voor het herstel en behoud van mangroven, Filippijnen, 2016
Effectief herstel van mangroven, Filippijnen, 2014-2015

ZOTO

ZOTO (Zone One Tondo Organisation)
Computerlessen, 2009
Computerlessen, 2008
Computerlessen, 2007



Gambia
Kebba Jarju Memorial Nursery Kebba Jarju Memorial Nursery
Lesmateriaal voor basisschool, Kombo North district, 2007

Net4Kids

Net4Kids
Kuloro Skills Training Center, 2007-2008



Ghana (tot 2011 een focusland van de Turing Foundation)
Aflatoun Aflatoun
Sociale en financiële vaardigheden voor kinderen, 2011
Sociale en financiële vaardigheden voor kinderen, 2010
Sociale en financiële vaardigheden voor kinderen, 2009

Bebo Bakery

Bebo Bakery
Beroepsopleiding biologische voedselproductie, Sanka, 2008-2009
Bouw en inrichting vakopleiding houtbewerking, Cape Coast, 2007

Biblionef Nederland

Biblionef Nederland
Opzetten Biblionef Ghana, 2012-2013
Opzetten Biblionef Ghana, 2011

ETC Foundation

ETC Foundation
Competency Based Teaching binnen het beroepsonderwijs, Kumasi en Tamale, 2010-2011

Gered Gereedschap

Gered Gereedschap
Gereedschap voor Technisch Beroepsonderwijs, 2009

GOAN

GOAN (Ghana Organic Agriculture Network)
Farming and Livelihood Improvement Programme 2011
Farming and Livelihood Improvement Programme 2010
Farming and Livelihood Improvement Programme 2009
Verduurzamen cacaoproductie Eastern en Ashanti regio, 2008-2010

IUCN Nederland

IUCN Nederland
Bosbehoud in kleinschalige cacao plantages, Wassa Amenfi district, 2009-2010
Verduurzamen cacaoproductie Eastern en Ashanti regio, 2008-2010

Liliane Fonds

Liliane Fonds
Onderwijsprojecten Liliane Fonds 2009

Read To Grow

Read To Grow
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2008
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2007

RECA Ghana

RECA Ghana (Rural Environmental Care Association)
Bosbehoud in kleinschalige cacao plantages, Wassa Amenfi district, 2009-2010

SmartKids

SmartKids
Studiebeurzen getalenteerde kansarme kinderen 2010-2011
Studiebeurzen getalenteerde kansarme kinderen 2009
Studiebeurzen getalenteerde kansarme kinderen 2008

SOS Kinderdorpen

SOS Kinderdorpen
Farming and Livelihood Improvement Programme 2011
Farming and Livelihood Improvement Programme 2010
Farming and Livelihood Improvement Programme 2009

Stichting Amsterdan-Bolgatanga

Stichting Amsterdan-Bolgatanga
Leermiddelen en zonnepanelen, lagere school, Dazungu, 2012

ToBe Worldwide

ToBe Worldwide
Bouw van een Educational Resource Center, Komenda, 2008

WADEP

WADEP (Women and Development Project)
Sociale en financiële vaardigheden voor kinderen, 2011
Sociale en financiële vaardigheden voor kinderen, 2010
Sociale en financiële vaardigheden voor kinderen, 2009



Guinée Bissau
Acção para o Desenvolvimento Acção para o Desenvolvimento
Biologische productie van maniok, Ingoré, 2010-2012

ADEPAG

ADEPAG (Association pour le Développement de la pêche Artisanale en Guinée)
Verbeterde biologische rijstbouw, Baai van Sangaréyah, 2010-2012

IUCN Nederland

IUCN Nederland
Biologische productie van maniok, Ingoré, 2010-2012
Verbeterde biologische rijstbouw, Baai van Sangaréyah, 2010-2012

ODIL

ODIL (Organisation pour le Développement Intégré du Littoral)
Verbeterde biologische rijstbouw, Baai van Sangaréyah, 2010-2012

Wetlands International

Wetlands International
Conserving the biodiversity of the Cacheu Mangroves Natural Park, 2017-2018
Conserving the biodiversity of the Cacheu Mangroves Natural Park, 2016
Conserving the biodiversity of the Cacheu Mangroves Natural Park, 2015



Guinée (vanaf 2013 een focusland van de Turing Foundation)
Aide et Action International Aide et Action International
Girl-friendly school EAF, 2016-2017
Girl-friendly school EAF, 2015
Girl-friendly school EAF, 2014

School-to-School International

School-to-School International (STS)
Teacher training op zes basisscholen, 2017

UAF

UAF
Stichting voor vluchteling-studenten UAF, 2009
Stichting voor vluchteling-studenten UAF, 2008
Stichting voor vluchteling-studenten UAF, 2007



India
Leprastichting Leprastichting
Identification of leprosy associated immune signatures that aid as early signals for determination of type I and type II reactions in leprosy, Karigiri, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016
Identification of leprosy associated immune signatures that aid as early signals for determination of type I and type II reactions in leprosy, Karigiri, 2016

London School of Hygiene and Tropical Medicine

London School of Hygiene and Tropical Medicine
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

Loreto Sealdah

Loreto Sealdah
Onderwijs voor 250 straatkinderen in Calcutta, 2009
Onderwijs voor 250 straatkinderen in Calcutta, 2007-2008

Partnership Foundation

Partnership Foundation
Onderwijs voor 250 straatkinderen in Calcutta, 2009
Onderwijs voor 250 straatkinderen in Calcutta, 2007-2008

Schieffelin Institute of Health

Schieffelin Institute of Health
Identification of leprosy associated immune signatures that aid as early signals for determination of type I and type II reactions in leprosy, Karigiri, 2017-2019
Identification of leprosy associated immune signatures that aid as early signals for determination of type I and type II reactions in leprosy, Karigiri, 2016

TENLEP research consortium

TENLEP research consortium
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2016-2017
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2015
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2014
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2013
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2012
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2011
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2010



Indonesië
Leprastichting Leprastichting
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

London School of Hygiene and Tropical Medicine

London School of Hygiene and Tropical Medicine
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

Peduli Anak

Peduli Anak
Bouw en inrichting school voor straatkinderen, Lombok, 2007

TENLEP research consortium

TENLEP research consortium
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2016-2017
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2015
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2014
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2013
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2012
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2011
Research on treatment of early neuropathy in leprosy 2010

Wereld Natuur Fonds

Wereld Natuur Fonds
€ 3.000.000 voor het Coral Triangle Initiative 2007-2012

Zicht op Toekomst

Zicht op Toekomst
Bouw en inrichting basisschool met lerarenwoning, Idi, Atjeh, 2007



Ivoorkust
Liliane Fonds Liliane Fonds
Onderwijsprojecten Liliane Fonds 2009



Kameroen (een focusland van de Turing Foundation)
AgriDynamic Foundation AgriDynamic Foundation
Teacher training and a community led library, Bameli Village, 2016
Teacher training and a community led library, Bameli Village, 2015
Revolving library en teacher training, Bamessing, 2014-2015

ANCO Kameroen

ANCO Kameroen (Apicultural and Nature Conservation Organisation)
Biologisch tuinieren en 'night paddocks', Nkambe Plateau, 2011
Biologisch tuinieren en 'night paddocks', Nkambe Plateau, 2009-2010
Community Forest, Bamenda hooggebergte, 2008-2010

ASSEJA

ASSEJA (Association Enfants, Jeunes et Avenir)
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2014
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2013-2014
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2012
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2011

Babungo

Babungo
Kwaliteitsverbetering en continuering beroepsonderwijs, 2016-2019

Cameroon Red Cross

Cameroon Red Cross
Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, 2013
Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, 2012
Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, 2011

CENDEP Kameroen

CENDEP Kameroen (Centre for Nursery Development and Eru Propagation)
Restauratie van bergbossen door introductie van 'analogue forestry', Bamenda hooggebergte, 2009-2010
Restauratie van bergbossen door introductie van 'analogue forestry', Bamenda hooggebergte, 2008

DISOP Cameroun

DISOP Cameroun
Versteviging 'sandwich' onderwijsmethode in ruraal Kameroen, 2017-2019

Free a Girl

Free a Girl
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2014
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2013-2014
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2012
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2011

IECD

IECD (Institut Europeen de Cooperation et de Developpement)
Verstevigen van twintig Family Farm Schools, 2016-2018

IUCN Nederland

IUCN Nederland
Biologisch tuinieren en 'night paddocks', Nkambe Plateau, 2011
Restauratie van bergbossen door introductie van 'analogue forestry', Bamenda hooggebergte, 2009-2010
Biologisch tuinieren en 'night paddocks', Nkambe Plateau, 2009-2010
Restauratie van bergbossen door introductie van 'analogue forestry', Bamenda hooggebergte, 2008
Community Forest, Bamenda hooggebergte, 2008-2010

Knowledge for Children

Knowledge for Children
Quality Education with local co-investment, North West Region, Cameroon, 2017-2019
Schoolboeken voor basisscholen, 2015
Schoolboeken voor basisscholen, 2014
Schoolboeken voor basisscholen, 2013
Schoolboeken voor basisscholen, Noordwest-Kameroen, 2012
Schoolboeken voor basisscholen, Noordwest-Kameroen, 2011
Schoolboeken voor basisscholen, Noordwest-Kameroen, 2010

Liliane Fonds

Liliane Fonds
Onderwijsprojecten Liliane Fonds 2009

Live Build

Live Build
Beschermen en herstellen van natuur rondom waterbronnen, 2016-2019
Bouw School, Mamfe, 2011-2012
Bouw School, Mamfe, 2010

Maingai Agro-Vet Goup

Maingai Agro-Vet Goup
Biologisch tuinieren en 'night paddocks', Nkambe Plateau, 2011
Biologisch tuinieren en 'night paddocks', Nkambe Plateau, 2009-2010

One Men

One Men
School on Wheels, 2010
School on Wheels, 2009
School on Wheels, 2008

Plan International Cameroon

Plan International Cameroon
Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, 2011

Read To Grow

Read To Grow
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2008
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2007

Stop Kindermisbruik

Stop Kindermisbruik
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2013-2014
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2012
Beroepsonderwijs voor 100 jongeren, 2011

UN High Commission for Refugees

UN High Commission for Refugees
Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, 2013
Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, 2012
Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, 2011

UNICEF

UNICEF
Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, 2013
Verbetering kwaliteit onderwijs van 8 basisscholen, East- and Adamawa Region, 2012

United Action for Children

United Action for Children
Bouw School, Mamfe, 2011-2012
School on Wheels, 2010
Bouw School, Mamfe, 2010
School on Wheels, 2009
School on Wheels, 2008

VIA Don Bosco

VIA Don Bosco
Versteviging 'sandwich' onderwijsmethode in ruraal Kameroen, 2017-2019

VSO

VSO (Voluntary Service Overseas)
Teacher training in Far North Region, 2012
Teacher training in Far North Region, 2011
Teacher training in Far North Region, 2010



Kenia (tot 2012 een focusland van de Turing Foundation)
Afri-can Foundation Afri-can Foundation (voorheen VCAA)
Afri-car Academy, Kisumu, 2011
Bouw en inrichting van een nieuw beroepsopleidingscentrum, Kisumu, 2009-2011

ANPPCAN

ANPPCAN (African Network for the Prevention and Protection Against Child Abuse and Neglect)
Technisch Beroepsonderwijs, Rongo district, 2010-2011

Build Africa

Build Africa
Education Quality Improvement Programme, Machakos, Mwala en Gilgil district, 2013
Education Quality Improvement Programme, Machakos, Mwala en Gilgil district, 2012
Education Quality Improvement Programme, Machakos, Mwala en Gilgil district, 2011

Butterfly Works

Butterfly Works
Beroepsopleidingen ICT in Nairobi, 2010
Beroepsopleidingen ICT in Nairobi, 2009

ChildsLife

ChildsLife
Bouw Beroepsonderwijscentrum in Nairobi, 2009-2011

Edukans

Edukans
Beroepsonderwijs voor de Loita Maasai, Narok South District, 2010-2011
Technisch Beroepsonderwijs, Rongo district, 2010-2011
Beroepsonderwijs voor de Loita Maasai, Narok South District, 2009
Informal Skills Training Programma, Nairobi, 2009-2010
Informal Skills Training Programma, Nairobi, 2008

Elimu Mount Elgon

Elimu Mount Elgon
Bouw en inrichting van een ambachtschool in Chepchoina, 2011
Bouw en inrichting van een ambachtschool in Chepchoina, 2010

Gered Gereedschap

Gered Gereedschap
Gereedschap voor 12 technisch trainingcentra, West-Kenia, 2011

ILIDP

ILIDP (Ilkerin Loita Integral Development Programme)
Beroepsonderwijs voor de Loita Maasai, Narok South District, 2010-2011
Beroepsonderwijs voor de Loita Maasai, Narok South District, 2009

International Child Support

International Child Support
School Improvement Programme, 2009-2010

Kids in Kenia

Kids in Kenia
Bouw van vier klaslokalen, Kwale district, 2012-2013

Macheo Children's Centre

Macheo Children's Centre
Onderwijs / voedselprogramma voor 10.000 schoolkinderen, Thika, 2015
Onderwijs / voedselprogramma voor 10.000 schoolkinderen, Thika, 2014
Onderwijs / voedselprogramma voor 10.000 schoolkinderen, Thika, 2013
Onderwijs / voedselprogramma voor 10.000 schoolkinderen, Thika, 2012
Onderwijs / voedselprogramma voor 10.000 schoolkinderen, Thika, 2011
Onderwijs / voedselprogramma voor 10.000 schoolkinderen, Thika, 2010
Onderwijs / voedselprogramma voor 1180 kinderen van een aantal basisscholen in Thika, 2009-2009
Onderwijs / voedselprogramma voor 550 kinderen van de Kianjau Primary School, 2007-2009

Mill-Hill College

Mill-Hill College
Bouw lerarenwoningen voor de Loita Highschool, Entasekira, 2010-2011

NairoBits

NairoBits
Beroepsopleidingen ICT in Nairobi, 2010
Beroepsopleidingen ICT in Nairobi, 2009

Net4Kids

Net4Kids
School Improvement Programme, 2009-2010

Read To Grow

Read To Grow
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2008
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2007

Red een Kind

Red een Kind
Beroepsonderwijs in Mai Mahiu, 2009-2010
Beroepsonderwijs in Mai Mahiu, 2008

Teachers 4 Teachers

Teachers 4 Teachers
Teacher Training en school leaders course, Zuid-Oost Kenia, 2012
Teacher Training en school leaders course, Zuid-Oost Kenia, 2011

Terre des Hommes

Terre des Hommes
Teacher Training, Kenia en Tanzania, 2011
Teacher Training, Kenia en Tanzania, 2010

Twiga

Twiga
Bouw en renovatie Milalani Primary School, Msambweni, 2008

Ujima Foundation

Ujima Foundation
Beroepsonderwijs voor kansarme jongeren, 2012
Beroepsonderwijs voor kansarme jongeren, 2011
Bouw inkomstengenererende lodge voor beroepsonderwijs, Kisumu, 2010

Undugu Society Kenya

Undugu Society Kenya
Informal Skills Training Programma, Nairobi, 2009-2010
Informal Skills Training Programma, Nairobi, 2008

Viafrica

Viafrica
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2010
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2009
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2008
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2007

VSO

VSO (Voluntary Service Overseas)
Upgrading van vijf centra voor beroepsonderwijs, 2012
Upgrading van vijf centra voor beroepsonderwijs, 2011
Upgrading van vijf centra voor beroepsonderwijs, 2010

Welzijn Wajir

Welzijn Wajir
Bouw en inrichting van de Makaror Mixed Day Secondary School, Makaror, 2011-2012
Bouw en inrichting middelbare school-bibliotheek, renovatie werkplaats vakonderwijs, Wajir, 2008-2009



Liberia (vanaf 2013 een focusland van de Turing Foundation)
Action Aid Liberia Action Aid Liberia
Duurzame bestaanswijze voor jongeren in de landbouw, 2017-2019

Children in Crisis

Children in Crisis
Beroepsopleiding voor plattelandsgemeenschappen, River Cess, 2016
Beroepsopleiding voor plattelandsgemeenschappen, River Cess, 2015
Beroepsopleiding voor plattelandsgemeenschappen, River Cess, 2014
Beroepsopleiding voor plattelandsgemeenschappen, River Cess, 2013

FAWE

FAWE
Beroepsopleiding voor plattelandsgemeenschappen, River Cess, 2016
Beroepsopleiding voor plattelandsgemeenschappen, River Cess, 2015
Beroepsopleiding voor plattelandsgemeenschappen, River Cess, 2014
Beroepsopleiding voor plattelandsgemeenschappen, River Cess, 2013

Save the Children Nederland

Save the Children Nederland
Onderwijs voor 900 kwetsbare meisjes in Paynesville, Monrovia en Kakata, 2014-2015
Onderwijs voor 900 kwetsbare meisjes in Paynesville, Monrovia en Kakata, 2013

SHIFSD

SHIFSD (Self Help Initiative for Sustainable Development)
Beroepsonderwijs voor 400 jongeren, Monrovia, 2016-2017
Versterking van het vaktrainingproject, 2016
Beroepsonderwijs voor 400 jongeren, Monrovia, 2015

THINK Liberia

THINK Liberia
Onderwijs voor 900 kwetsbare meisjes in Paynesville, Monrovia en Kakata, 2014-2015
Onderwijs voor 900 kwetsbare meisjes in Paynesville, Monrovia en Kakata, 2013

UAF

UAF
Stichting voor vluchteling-studenten UAF, 2009
Stichting voor vluchteling-studenten UAF, 2008
Stichting voor vluchteling-studenten UAF, 2007

Woord en Daad

Woord en Daad
Versterking van het vaktrainingproject, 2016

Y Care

Y Care
Beroepsopleiding en ondernemerschapstraining, Monrovia 2016-2018
Beroepsopleiding en ondernemerschapstraining, Monrovia 2015

YMCA Liberia

YMCA Liberia
Beroepsopleiding en ondernemerschapstraining, Monrovia 2016-2018
Beroepsopleiding en ondernemerschapstraining, Monrovia 2015

ZOA Vluchtelingenzorg

ZOA Vluchtelingenzorg
Beroepsonderwijs voor 400 jongeren, Monrovia, 2016-2017
Versterking van het vaktrainingproject, 2016
Beroepsonderwijs voor 400 jongeren, Monrovia, 2015



Koraaldriehoek
Conservation International Conservation International
Mangrove Rehabilitatie, Verde Island Passage, Filippijnen, 2016-2017
Mangrove Rehabilitatie, Verde Island Passage, Filippijnen, 2015
Mangrove Rehabilitatie, Verde Island Passage, Filippijnen, 2014

Wereld Natuur Fonds

Wereld Natuur Fonds
Seafood Savers Platform for Sustainable Tuna and Live Reef Fish, Coral Triangle, 2012
Carbon Footprint Reduction and Protection of Critical Reefs, Coral Triangle, 2012
Transformatie van handel in levende koraalrifvissen, 2012
Duurzame financiering voor netwerken van beschermde zeegebieden, 2012
Bescherming van bedreigde schildpadsoorten, 2012
Seafood Savers Platform for Sustainable Tuna and Live Reef Fish, Coral Triangle, 2011
Carbon Footprint Reduction and Protection of Critical Reefs, Coral Triangle, 2011
Duurzame financiering voor netwerken van beschermde zeegebieden, 2007-2011
Beheer van tonijnkraamkamers en bijvangst, 2007-2011
Transformatie van handel in levende koraalrifvissen, 2007-2011
Bescherming van bedreigde schildpadsoorten, 2007-2011
Bescherming van koraalriffen tegen Klimaatverandering, 2007-2011
€ 3.000.000 voor het Coral Triangle Initiative 2007-2012

Zoological Society of London

Zoological Society of London
Opschalen capaciteit voor het herstel en behoud van mangroven, Filippijnen, 2017-2018
Opschalen capaciteit voor het herstel en behoud van mangroven, Filippijnen, 2016
Effectief herstel van mangroven, Filippijnen, 2014-2015



Laos
Child's Dream Foundation Child's Dream Foundation
Bouw en inrichting van een basisschool in Sukuma, 2009

Leprastichting

Leprastichting
Veldprojecten Leprabestrijding 2009
Veldprojecten Leprabestrijding 2008



Madagascar
Blue Ventures Blue Ventures
beschermde zeegebieden realiseren met lokale gemeenschappen , 2017-2019



Mauritanië
FIBA FIBA (Fondation Internationale du Banc d'Arguin)
Versterken rol lokale bevolking in het beschermen van de Banc d'Arguin, 2011
Versterken rol lokale bevolking in het beschermen van de Banc d'Arguin, 2010

Wereld Natuur Fonds

Wereld Natuur Fonds
Versterken rol lokale bevolking in het beschermen van de Banc d'Arguin, 2010



Mozambique
Peace Parks Foundation Peace Parks Foundation
Ontwikkeling Ponta do Ouro Partial Marine Reserve, 2015
Ontwikkeling Ponta do Ouro Partial Marine Reserve, 2014
Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2012
Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2011-2012
Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2010
Opzetten Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2009



Mali (een focusland van de Turing Foundation)
ALPHALOG ALPHALOG (Association Libre pour la Promotion de l'Habitat et du Logement)
Grondbeheer en bosherstel in Ségou, 2011
Grondbeheer en bosherstel in Ségou, 2010
Grondbeheer en bosherstel in Ségou, 2009

AMSS

AMSS (Association Malienne pour la Survie au Sahel)
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2011
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2010
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2009

AProCa

AProCa (Association of African Cotton Producers)
Omschakeling naar duurzame katoenteelt, 2012
Omschakeling naar duurzame katoenteelt, 2011

Association Dogon Initiative

Association Dogon Initiative
Teacher Training Taalvorming, Dogon gebied, 2016-2019

CPMA

CPMA (Centre Professionel Mécanique Auto Mali)
Moderne lesapparatuur voor beroepsonderwijs, Bamako, 2010-2011

DONKO

DONKO (Promotion de l'Artisanat et le Développement, Mali)
Duurzaam beheer van wetlands rond het Doro Meer, 2010-2011
Duurzaam beheer van wetlands rond het Doro Meer, 2007-2009

ENDA Mali

ENDA Mali (Environment and Development in Action)
Bouw en inrichting centrum voor beroepsonderwijs, Bamako, 2011
Bouw en inrichting van een nieuw centrum voor beroepsonderwijs, Bamako, 2010
Bouw en inrichting centrum voor beroepsonderwijs, Bamako, 2009

GRAT

GRAT (Groupe de Recherches et d'Application Techniques, Mali)
Duurzaam beheer Koubaye-bos, 2011
Duurzaam beheer Koubaye-bos, 2010
Duurzaam beheer Koubaye-bos, 2009

ICCO

ICCO
Grondbeheer en bosherstel in Ségou, 2011
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2011
Duurzaam beheer Koubaye-bos, 2011
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2010
Grondbeheer en bosherstel in Ségou, 2010
Duurzaam beheer Koubaye-bos, 2010
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2010
Grondbeheer en bosherstel in Ségou, 2009
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2009
Duurzaam beheer Koubaye-bos, 2009
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2009
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2008

IUCN Nederland

IUCN Nederland
Duurzaam beheer van wetlands rond het Doro Meer, 2010-2011
Duurzaam beheer van wetlands rond het Doro Meer, 2007-2009

OMAES

OMAES (Mali) - Oeuvre Malienne d'Aide a L'Enfance du Sahel
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2010
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2009
Bescherming van natuurlijke hulpbronnen, Timboektoe, 2008

PUM - Netherlands Senior Experts

PUM - Netherlands Senior Experts
Moderne lesapparatuur voor beroepsonderwijs, Bamako, 2010-2011

Read To Grow

Read To Grow
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2008
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2007

SKN

SKN (Stichting Kinderpostzegels Nederland)
Bouw en inrichting centrum voor beroepsonderwijs, Bamako, 2011
Bouw en inrichting van een nieuw centrum voor beroepsonderwijs, Bamako, 2010
Bouw en inrichting centrum voor beroepsonderwijs, Bamako, 2009

Solidaridad

Solidaridad
Omschakeling naar duurzame katoenteelt, 2012
Omschakeling naar duurzame katoenteelt, 2011

Solisa

Solisa (Solidarité pour le Sahel)
Bouw Technische School, Kambila, 2013-2014
Bouw Technische School, Kambila, 2011-2012
Bouw en inrichting van een basisschool in Balandougou, 2009
Bouw en inrichting van een basisschool in N'goro, 2009
Bouw van een school in Kenenkou, 2008

Stichting Djenné

Stichting Djenné
Bouw school voor basis- en beroepsonderwijs, Djenné, 2011-2013
Bouw school voor basis- en beroepsonderwijs, Djenné, 2010

Stichting Mali

Stichting Mali
Bouw Technische School, Kambila, 2013-2014
Bouw Technische School, Kambila, 2011-2012
Bouw en inrichting van een basisschool in Balandougou, 2009
Bouw en inrichting van een basisschool in N'goro, 2009
Bouw van een school in Kenenkou, 2008

Stichting Vluchteling

Stichting Vluchteling
Versneld onderwijsprogramma voor 900 kinderen in het Ménaka district, 2015-2016

Strichting Bloemendaal - Dogon

Strichting Bloemendaal - Dogon (SBD)
Teacher Training Taalvorming, Dogon gebied, 2016-2019

Tools To Work

Tools To Work
Materiaal vrouwenvakschool, Bandiagara, 2014-2015

Tree Aid

Tree Aid
Regreening projects, Mopti to Segou, Mali, 2016-2018
Regreening projects, Mopti to Segou, Mali, 2015

VAM

VAM (Stichting Vrouwen en Arbeidsmarkt)
Materiaal vrouwenvakschool, Bandiagara, 2014-2015
Bouw vrouwenvakschool, Bandiagara, 2011



Namibië
Pappa Pappa
Onderwijs voor aidswezen en straatkinderen in Katutura, 2009
Onderwijs voor aidswezen en straatkinderen in Katutura, 2008
Onderwijs voor aidswezen en straatkinderen in Katutura, 2007



Nederlandse Antillen
United World Colleges United World Colleges
Opleidingen voor getalenteerde Antilliaanse studenten, 2006-2008



Nepal
Leprastichting Leprastichting
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016

London School of Hygiene and Tropical Medicine

London School of Hygiene and Tropical Medicine
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2017-2019
Randomised controlled trials of methotrexate in Erythema Nodosum Leprosum, 2016



Niger (vanaf 2010 een focusland van de Turing Foundation)
Aide et Action International Aide et Action International
Educational Governance, Doutchi en Filingué, 2012
Educational Governance, Doutchi en Filingué, 2011
Educational Governance, Doutchi en Filingué, 2010

Both ENDS

Both ENDS
Regreening the Sahel, Dogonkiria en Soucoucoutane, 2017
Regreening the Sahel, Dogonkiria en Soucoucoutane, 2015-2016
Regreening Initiative, Fase 2, 2012-2013
Regreening Initiative, 2011
Regreening Initiative, 2010

Concern Worldwide

Concern Worldwide
Onderwijsprogramma, Tahoua district, 2017
Onderwijsprogramma, Tahoua district, 2016
Onderwijsprogramma, Tahoua district, 2015

CRESA

CRESA (Centre Régional d'Enseignement Spécialisé en Agriculture, Niger)
Regreening the Sahel, Dogonkiria en Soucoucoutane, 2017
Regreening the Sahel, Dogonkiria en Soucoucoutane, 2015-2016
Regreening Initiative, Fase 2, 2012-2013
Regreening Initiative, 2011
Regreening Initiative, 2010

Mouvement des Compagnons Educateurs

Mouvement des Compagnons Educateurs (MCE)
Vaktraining van begeleiders buitenschoolse activiteiten, Tillaberi, 2013
Vaktraining van begeleiders buitenschoolse activiteiten, Tillaberi, 2012

Oxfam Novib

Oxfam Novib
Vaktraining van begeleiders buitenschoolse activiteiten, Tillaberi, 2013
Vaktraining van begeleiders buitenschoolse activiteiten, Tillaberi, 2012

RAEDD

RAEDD (Réseau d’Actions Educatives pour un Développement Durable)
20 Speed Schools voor 500 kinderen, Dosso, 2012
20 Speed Schools voor 500 kinderen, Dosso, 2011

Rain for the Sahel and Sahara

Rain for the Sahel and Sahara (RAIN)
Betere doorstroom na basisonderwijs voor kinderen in 22 dorpen, 2017-2019

Stromme Foundation

Stromme Foundation
Speed schools for 250 Adolescents, Dosso en Tillabéri, 2016
Speed schools for 250 Adolescents, Dosso en Tillabéri, 2015
Speed schools for 250 Adolescents, Dosso en Tillabéri, 2014
20 Speed Schools voor 500 kinderen, Dosso, 2012
20 Speed Schools voor 500 kinderen, Dosso, 2011

VU-CIS

VU-CIS (Centre for International Cooperation)
Regreening Initiative, Fase 2, 2012-2013
Regreening Initiative, 2011
Regreening Initiative, 2010



Pakistan
Haashar Nederland Haashar Nederland
School Support Program in de Upper Shiran Valley 2009-2010
School Support Program in de Upper Shiran Valley 2008

Save the Children Nederland

Save the Children Nederland
Verbetering van onderwijs voor 1500 kinderen in Balochistan 2009
Verbetering van onderwijs voor 1500 kinderen in Balochistan 2008
Verbetering van onderwijs voor 1500 kinderen in Balochistan 2007



Papua
Wereld Natuur Fonds Wereld Natuur Fonds
Asmat Coastal Wetland, Indonesië, 2017-2018
Asmat Coastal Wetland, Indonesië, 2016
Asmat Coastal Wetland, Indonesië, 2015



Rwanda
Eglise Épiscopale de Rwanda Eglise Épiscopale de Rwanda
Leermiddelen 42 basisscholen, 2007



Sierra Leone (vanaf 2013 een focusland van de Turing Foundation)
Action Aid Sierra Leone Action Aid Sierra Leone
Enhancing Quality Education in three rural primary schools, Kono district, 2016
Enhancing Quality Education in three rural primary schools, Kono district, 2015
Enhancing Quality Education in three rural primary schools, Kono district, 2014

Action on Poverty

Action on Poverty
Beroepsonderwijs en inkomstengeneratie voor jongeren, 2016-2018

Christian Aid DRC

Christian Aid DRC
Beroepspnderwijs voor 250 jongeren, Kono district, 2017-2018
Beroepspnderwijs voor 250 jongeren, Kono district, 2016

Plan Nederland

Plan Nederland
Toegang tot kwalitatief goed onderwijs in het district Kailahun, 2015
Toegang tot kwalitatief goed onderwijs in het district Kailahun, 2014
Toegang tot kwalitatief goed onderwijs in het district Kailahun, 2013

Street Child

Street Child
Lerarenopleidingen Ruraal Basisonderwijs, Tambakha, 2016
Lerarenopleidingen Ruraal Basisonderwijs, Tambakha, 2015
Lerarenopleidingen Ruraal Basisonderwijs, Tambakha, 2014

Tools for Self Reliance

Tools for Self Reliance
Duurzaam bestaan voor 150 werkloze jongeren in Bo City, 2016-2017

Tools To Work

Tools To Work
Versterken van drie beroepsonderwijsinstellingen, 2016-2018

UAF

UAF
Stichting voor vluchteling-studenten UAF, 2007



Sri Lanka
Weeshuis Sri Lanka Weeshuis Sri Lanka
Educatief programma voor Weeshuis, Harumalgoda, 2009
Educatief programma voor Weeshuis, Harumalgoda, 2008
Educatief programma voor Weeshuis, Harumalgoda, 2007



Sudan
African Parks African Parks
Dungonab Bay en Sanganeb Atoll Marine National Park, 2007-2009



Suriname
Stoom Stoom
Praktijklokaal Textiel en Tekenlokaal Bouwkunde/Techniek, Moengo, 2008-2009



Tanzania (tot 2012 een focusland van de Turing Foundation)
Connect International Connect International
Bouw van een lagere school in Isitu, 2009-2012

Dorcas Hulp Nederland

Dorcas Hulp Nederland
Vaktrainingscentrum Olokii, Arusha, 2009-2010

Gered Gereedschap

Gered Gereedschap
Gereedschap voor Technisch Beroepsonderwijs, 2010

Hugo van Lawick Foundation

Hugo van Lawick Foundation
Leraren training en natuuronderwijs, Ido Eco Community, 2008-2010

Jobortunity

Jobortunity
Jobortunity Training Institute, Arusha, 2011
Jobortunity Training Institute, Arusha, 2010

Kamitei

Kamitei
Bouw en inrichting van een middelbare school en teacher training, Kainam 2010
Bouw en inrichting van een middelbare school en teacher training, Kainam 2009
Bouw en inrichting van een middelbare school en teacher training, Kainam 2008

Read To Grow

Read To Grow
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2008
Schoolboeken voor ontwikkelingslanden, 2007

Rhotia Valley

Rhotia Valley
Marera Primary School project, 2012

Terre des Hommes

Terre des Hommes
Teacher Training, Kenia en Tanzania, 2011
Teacher Training, Kenia en Tanzania, 2010

Ukengee Foundation

Ukengee Foundation
Zonne-energie gestuurde computerlabs, Mbekenyera en Liwale, 2012-2013

Viafrica

Viafrica
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2010
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2009
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2008
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2007

War Trauma Foundation

War Trauma Foundation
Slachtofferhulp via de War Trauma Foundation, 2007



Thailand
Samsara Samsara
Steun aan de scholen in Noord-West Thailand, 2007-2008



Togo (een focusland van de Turing Foundation)
Agro Eco Louis Bolk Institute Agro Eco Louis Bolk Institute
Organic and fair trade cocoa production, Akebou, 2014-2015
Organic and fair trade cocoa production, 2013
Development of organic and fair trade cocoa production, 2012

ARBES

ARBES
Bouw van twee scholen in Efa en Sofiè, 2009

AVSF Togo

AVSF Togo
Organic and fair trade cocoa production, Akebou, 2014-2015
Organic and fair trade cocoa production, 2013

BØRNEfonden

BØRNEfonden
Verbetering kwaliteit beroepsonderwijs voor leerjongeren, Haho district, 2016-2017
Verbetering kwaliteit beroepsonderwijs voor leerjongeren, Haho district, 2015

CAGED

CAGED (Centre d'Appui pour la Gestion et le Developpement)
Technische opleidingen, Lomé, 2014
Technische opleidingen, Lomé, 2013

CEFOP

CEFOP (Centre d'études et de Formation Professionnelle, Togo)
Technische opleidingen, Lomé, 2014
Technische opleidingen, Lomé, 2013

CREMA

CREMA (Centre de Recherche et d'Essai de Modeles d'Autopromotion, Togo)
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid voor 20 dorpen, Région Maritime in Togo, 2014
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid voor 20 dorpen, Région Maritime in Togo, 2013
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid voor 20 dorpen, Région Maritime in Togo, 2012
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid voor 20 dorpen, Région Maritime in Togo, 2011
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid in de Région Maritime in Togo, 2010

Een School in Togo

Een School in Togo
Groot onderhoud en verbeteringen aan het Institut Zamenhof, Lomé, 2011
Uitbreiding van een school in Lomé, 2008

IDAY

IDAY
Scholing van 500 kansarme kinderen, Région Maritime, 2013

IUCN Nederland

IUCN Nederland
Duurzame landbouw/bosbouw in het Missahoe bosreservaat, 2010-2012
Rehabilitatie en bescherming van lokale ecosystemen, Région des Savanes, 2009-2010
Duurzame landbouw/bosbouw in het Missahoe bosreservaat, 2007-2009

LCR

LCR (Les Compagnons Ruraux, Togo)
Duurzame landbouw/bosbouw in het Missahoe bosreservaat, 2010-2012
Bouw en inrichting van een school in Agome Anedi, 2009
Uitbreiding en inrichting van een school in Kuma Konda, 2009
Duurzame landbouw/bosbouw in het Missahoe bosreservaat, 2007-2009

Le Ronier

Le Ronier
Scholing van 500 kansarme kinderen, Région Maritime, 2013

Louis Bolk Institute

Louis Bolk Institute
Development of organic and fair trade cocoa production, 2012

Progreso

Progreso
Organic and fair trade cocoa production, Akebou, 2014-2015
Organic and fair trade cocoa production, 2013
Development of organic and fair trade cocoa production, 2012

RAFIA

RAFIA (Togo) - Recherche Appui et Formation aux Initiatives d'Auto Développement
Rehabilitatie en bescherming van lokale ecosystemen, Région des Savanes, 2009-2010

SOS Kinderdorpen

SOS Kinderdorpen
Technische school, Kara, 2013

Stichting Het R.C. Maagdenhuis

Stichting Het R.C. Maagdenhuis
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid voor 20 dorpen, Région Maritime in Togo, 2014
Technische opleidingen, Lomé, 2014
Technische opleidingen, Lomé, 2014
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid voor 20 dorpen, Région Maritime in Togo, 2013
Technische opleidingen, Lomé, 2013
Technische opleidingen, Lomé, 2013
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid voor 20 dorpen, Région Maritime in Togo, 2012
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid voor 20 dorpen, Région Maritime in Togo, 2011
Duurzaam natuurbeheer en voedselzekerheid in de Région Maritime in Togo, 2010
Bouw van twee scholen in Efa en Sofiè, 2009

Y Care

Y Care
Beroepsopleiding en ondernemenschap voor jongeren uit de sloppenwijken vam Lome, 2017-2019

YMCA Togo

YMCA Togo
Beroepsopleiding en ondernemenschap voor jongeren uit de sloppenwijken vam Lome, 2017-2019



Uganda
URDT URDT (Uganda Rural Development & Training)
Steun URDT Girls School, Kibaale, 2008

Viafrica

Viafrica
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2010
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2009
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2008
Computerlokalen voor middelbare scholen in Tanzania, Kenia en Uganda 2007



Zambia
Macha Works Macha Works
Bouw Macha Innovative Community School, Macha, 2009

PrivaServe Foundation

PrivaServe Foundation
Bouw Macha Innovative Community School, Macha, 2009



Zimbabwe
Young Africa Young Africa
Young Africa Skills Center, Chitungwiza, 2008



Zuid-Afrika
KIDS KIDS (Kinder Infectieziekten Diagnostisch Centrum)
Meningitis Township Project, 2008-2009

Peace Parks Foundation

Peace Parks Foundation
Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2012
Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2011-2012
Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2010
Opzetten Lubombo Transfrontier Marine Protected Area, Mozambique/Zuid-Afrika, 2009



Nederland
Adolphe Sax Revisited Adolphe Sax Revisited
International Saxophone Festival SAX, Amsterdam, 2014

Afrika Museum

Afrika Museum
"Het Geheim van de Slang", Afrika Museum, 2012

Alle Hoeken van de Kamermuziek

Alle Hoeken van de Kamermuziek
Hoofdbegunstiger Jeugdconcert 'Takkenherrie' 2010-2012

Amsterdam Museum

Amsterdam Museum
Eerste begunstiger Govert Flinck en Ferdinand Bol, Amsterdam Museum en Museum Het Rembrandthuis, 2017-2018
'Van Oostsanen, De Ware Jacob', Stedelijk Museum Alkmaar, 2014

Amsterdamse Cello Biënnale

Amsterdamse Cello Biënnale
De Amsterdamse Cello Biënnale 2012
De Amsterdamse Cello Biënnale 2010
De Amsterdamse Cello Biënnale 2008

Amsterdamse Vondelpark Openluchttheater

Amsterdamse Vondelpark Openluchttheater
Gratis klassieke muziek in het Vondelpark, 2010
Gratis klassieke muziek in het Vondelpark, 2009
Gratis klassieke muziek in het Vondelpark, 2008
Gratis klassieke muziek in het Vondelpark, 2007

Apollo Ensemble

Apollo Ensemble
Muziekvoorstelling Wie temt de Koning?, 2010-2011

Atlas Ensemble

Atlas Ensemble
Het Atlas Ensemble 2007-2009

Awater

Awater
Poëziebundel "Jou Willen Is Je Missen", 2008
Poëziebundel "Het Eerste Wonder", 2007

Bach Festival Dordrecht

Bach Festival Dordrecht
Hoofdbegunstiger 1e Bach Festival, Dordrecht, 2010

Museum Boijmans van Beuningen

Boijmans van Beuningen, Museum
Hoofdbegunstiger 'Brancusi,Rosso en Man Ray', Museum Boijmans, Rotterdam, 2014
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2013-2014
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2012
Expositie "De Weg naar Van Eyck", Museum Boijmans van Beuningen, 2012-2013
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2011
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2010
Hoofdbegunstiger De Grote Ogen van Kees van Dongen, Museum Boijmans van Beuningen, 2010-2011
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2009
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2008
Hoofdbegunstiger "Vroege Hollanders: Schilders uit de Late Middeleeuwen", Museum Boijmans van Beuningen, 2008

Bonnefanten Museum Maastricht

Bonnefanten Museum Maastricht
Eerste begunstiger 'De middeleeuwse beeldsnijder Meester van Elsloo', Bonnefantenmuseum, 2019
Hoofdbegunstiger Elizabeth Peyton expositie, Bonnefanten Museum, Maastricht, 2009-2010

Brisk Recorder Quartet

Brisk Recorder Quartet
Brisk Recorder Quartet Amsterdam, 2009-2010

Calefax Rietkwintet

Calefax Rietkwintet
Hoofdbegunstiger school- en familieconcerten De Muziekfrabriek, 2010-2011

Capella Frisiae

Capella Frisiae
Kerstconcerten Händel en Purcell, Groningen, Leeuwarden en Emmen, 2008

Centraal Museum

Centraal Museum
Hoofdbegunstiger overzichtstentoonstelling Jan van Scorel, Centraal Museum Utrecht, 2009

Chabot Museum

Chabot Museum
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2013-2014
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2012
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2011
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2010
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2009
Turing Museumbus, Museum Boijmans van Beuningen en het Chabot Museum 2008

Classic Express

Classic Express
Muziekuitvoeringen van de 'Classic Express', 2012
Muziekuitvoeringen van de 'Classic Express', 2011
Muziekuitvoeringen van de 'Classic Express', 2010
Bouw 'Classic Express' van het Prinses Christina Concours, 2007

CoBrA Museum Amstelveen

CoBrA Museum Amstelveen
Bruikleen Jackson Pollock's 'Ocean Greyness (1953)', CoBrA Museum, Amstelveen, 2014
Tentoonstelling Hundertwasser en Japan, Cobra Museum Amstelveen, 2013-2014
Hoofdbegunstiger 'Klee en Cobra. Het begint als kind', CoBrA Museum Amstelveen, 2012
Hoofdbegunstiger Paris Central, CoBrA Museum, Amstelveen, 2009-2010

Cultuurmenu Den Haag

Cultuurmenu Den Haag
Museumbus Den Haag, 2014
Museumbus Den Haag, 2013

Delft Chamber Music Festival

Delft Chamber Music Festival
Delft Chamber Music Festival 2008

Dutch Harp Festival

Dutch Harp Festival
Dutch Harp Festival 2014

Ecomare

Ecomare
Natuuronderwijs, Ecomare Zomerkampen, Texel, 2014-2016

Festival Classique

Festival Classique
Festival Classique, Den Haag, 2017
Festival Classique, Den Haag, 2016
Festival Classique, Den Haag, 2015

FOAM Amsterdam

FOAM Amsterdam
Hoofdbegunstiger Diane Arbus - A Retrospective, FOAM Amsterdam, 2012-2013
Hoofdbegunstiger Diane Arbus - A Retrospective, FOAM Amsterdam, 2011
Hoofdbegunstiger Diane Arbus - A Retrospective, FOAM Amsterdam, 2010

Frans Hals Museum

Frans Hals Museum
Hoofdbegunstiger 'De Familie De Bray', Frans Hals Museum, 2008

Fries Museum

Fries Museum
Hoofdbegunstiger 'Alma-Tadema: klassieke verleiding' ', Fries Museum, Leeuwarden, 2016-2017

Gedichtendag

Gedichtendag
Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2011
Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2010
Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2009
Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2008

Gemeentemuseum Den Haag

Gemeentemuseum Den Haag
Mark Rothko, Gemeentemuseum Den Haag, 2014-2015
Mark Rothko expositie, Gemeentemuseum Den Haag, 2014-2015
Hoofdbegunstiger Alexander Calder, Gemeentemuseum Den Haag, 2012
Hoofdbegunstiger Louise Bourgeois - Double Sexus, Gemeentemuseum Den Haag, 2010-2011

De Gids

Gids, De
Poëzie in De Gids 2012
Poëzie in De Gids 2011
Poëzie in De Gids 2010
Poëzie in De Gids 2009
Poëzie in De Gids 2008

Grachtenfestival Amsterdam

Grachtenfestival Amsterdam
'United in Music', Grachtenfestival. Amsterdam, 2013
Het 10e Grachtenfestival Amsterdam, 2007

Helene Kröller-Müller Fonds

Helene Kröller-Müller Fonds
'Jean Arp - The Poetry of Forms', Kröller-Müller Museum, 2017
Eerste begunstiger ‘Barbara Hepworth. Sculpture for a Modern World’, Kröller-Müller Museum, 2015-2016
Restauratie 'Jardin d'émail', Kröller-Müller Museum, 2015-2016

Hermitage Amsterdam

Hermitage Amsterdam
Eerste begunstiger 'Hollandse Meesters uit de Hermitage', Hermitage Amsterdam, 2017-2018
Energieuitwisseling Hortus Botanicus en Hermitage, Amsterdam, 2016-2018
Tentoonstelling 'Les Nabis: Gaugin, Bonnard, Denis, Profeten van de Avant-Garde', Hermitage Amsterdam, 2013-2014
Hoofdbegunstiger De Dans van Matisse, Hermitage, Amsterdam, 2010

Holland Festival

Holland Festival
Holland Festival, 2016
As Big As The Sky, Holland Festival, 2015
Coup Fatal, Holland Festival, 2014
El Gusto - Kashba Blues, Holland Festival, 2013
Slotvoorstelling Holland Festival, Simon Bolivar Symfonie Orkest, 2012
Hoofdbegunstiger Het Iannis Xenakis Weekend, Holland Festival 2011
A Tribute to Umm Kulthum, Holland Festival 2010
Pitié, Holland Festival 2009
Hoofdbegunstiger La Pasion segun San Marcos, Holland Festival 2008
Hoofdbegunstiger Era La Notte, Holland Festival 2007

Holland Symfonia

Holland Symfonia
Hoofdbegunstiger 'De Orkestkeuken' 2009

Hortus Botanicus Amsterdam

Hortus Botanicus Amsterdam
Energieuitwisseling Hortus Botanicus en Hermitage, Amsterdam, 2016-2018

IDFA - International Documentary Film Festival Amsterdam

IDFA - International Documentary Film Festival Amsterdam
IDFA, International Documentary Film Festival, Amsterdam, 2016-2017
IDFA, International Documentary Film Festival, Amsterdam, 2015
IDFA 2014: The Female Gaze, Amsterdam, 2014

IJ-Salon

IJ-Salon
Kamermuziekconcerten voor de jeugd, Amsterdam, 2009-2010

Infectious Disease Research Institute

Infectious Disease Research Institute
IDRI: Integration of rapid diagnostic tests to facilitate earlier diagnosis and simplified case management of Leprosy, 2017
IDRI: Integration of rapid diagnostic tests to facilitate earlier diagnosis and simplified case management of Leprosy, 2016
IDRI: Integration of rapid diagnostic tests to facilitate earlier diagnosis and simplified case management of Leprosy, 2015

Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht

Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht
Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht, 2017
Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht, 2016
Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht, 2015

Iwosyg

Iwosyg
Tijdschrift Terras, 2017-2019

Jazz Impuls

Jazz Impuls
Jazz Impuls dubbelconcerten, 2007/2008

Joods Historisch Museum Amsterdam

Joods Historisch Museum Amsterdam
'Fauvisme tot Surrealisme, Joodse avant-garde kunst uit Hongarije', Joods Historisch Museum, Amsterdam, 2017
Aankoop 'Talmoedische Anatomie', Meijer de Haan, Joods Historisch Museum, Amsterdam, 2016
Hoofdbegunstiger overzichtstentoonstelling Meijer de Haan, Joods Historisch Museum, Amsterdam, 2009-2010
Hoofdbegunstiger Onbekende Moderne Meesterwerken uit Moskou, Joods Historisch Museum, 2007-2008

Kamermuziekfestival Haaglanden

Kamermuziekfestival Haaglanden
Kamermuziekfestival Haaglanden 2008

Klassiek aan de ...

Klassiek aan de ...
Hoofdbegunstiger Klassiek aan de ..., Hengelo en Naarden-Vesting, 2010

Koninklijk Concertgebouworkest

Koninklijk Concertgebouworkest
Turning East - de Grote Sterren uit het Midden-Oosten in het Concertgebouw, Amsterdam, 2017
Hoofdbegunstiger Koninklijk Vuurwerk van het Concertgebouworkest, 2009
Kinderconcert The Young Person's Guide to the Orchestra, Koninklijk Concertgebouworkest, 2007

Kröller-Müller Museum

Kröller-Müller Museum
'Jean Arp - The Poetry of Forms', Kröller-Müller Museum, 2017
Eerste begunstiger ‘Barbara Hepworth. Sculpture for a Modern World’, Kröller-Müller Museum, 2015-2016
Restauratie 'Jardin d'émail', Kröller-Müller Museum, 2015-2016
De Zwoele Zomeravonden van het Kröller-Müller Museum, 2008

Kunst aan de Dijk

Kunst aan de Dijk
Expositie "Kunst en Spel", Kortenhoef, 2009

Leprastichting

Leprastichting
Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2016-2017
Biomarkers for early detection of leprosy using comparative transcriptomics, 2017
Biomarkers for early detection of leprosy using comparative transcriptomics, 2016
Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2015-2016
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2015
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2015
Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2014-2015
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2014
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2014
Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2013-2014
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2013
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2013
Bijdrage aan de wetenschapstak van de Leprastichting, 2012
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2012
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2012
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2011
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2011
Research naar immunopathologie van lepra 2010-2011
Research naar immunopathologie van lepra 2009
Research naar immunopathologie van lepra 2008
Research naar immunopathologie van lepra 2007

Leprosy Research Initiative

Leprosy Research Initiative
Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2017-2018
IDRI: Integration of rapid diagnostic tests to facilitate earlier diagnosis and simplified case management of Leprosy, 2017
Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2016
IDRI: Integration of rapid diagnostic tests to facilitate earlier diagnosis and simplified case management of Leprosy, 2016
Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2015
IDRI: Integration of rapid diagnostic tests to facilitate earlier diagnosis and simplified case management of Leprosy, 2015

LSU

LSU
Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2017-2018
Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2016
Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2015

LUMC

LUMC (Leiden University Medical Centre)
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2015
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2014
Research on identification of innate and adaptive immune biomarkers 2013
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2013
Research on identification of innate and adaptive immune biomarkers 2012
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2012
Research naar immunopathologie van lepra, 2e fase, 2011
Research on identification of innate and adaptive immune biomarkers 2011-2013
Research naar immunopathologie van lepra 2010-2011
Research on identification of innate and adaptive immune biomarkers 2010
Research naar immunopathologie van lepra 2009
Research naar immunopathologie van lepra 2008
Research naar immunopathologie van lepra 2007

Mauritshuis Den Haag

Mauritshuis Den Haag
Eerste begunstiger 'Slow Food: Stillevens uit de Gouden Eeuw', Mauritshuis Den Haag, 2017
Expositie "Made in Holland", Mauritshuis, Den Haag, 2010-2011

Orkest Max Tak

Max Tak, Orkest
Muziekvoorstelling "Ik en de Koningin", Max Tak, 2008-2009

Memorabele Momenten

Memorabele Momenten (MEMO)
Klassieke Muziek Uitvoeringen voor kleine kinderen, Utrecht, 2008-2009

Museum Belvédère

Museum Belvédère
Hoofdbegunstiger 'Georgio Morandi en Bologna', Museum Belvédère, 2018
Hoofdbegunstiger Paula Modersohn-Becker ‘Ein Wunderland, Ein Götterland’, Museum Belvedere, 2012-2013
Hoofdbegunstiger Bram en Geer van Velde, Museum Belvédère, Friesland, 2010-2011
Uitbreiding openingstijden Museum Belvédère 2007-2009

Museum de Fundatie

Museum de Fundatie
Hoofdbegunstiger 'Neo Rauch', Museum De Fundatie, Zwolle, 2018
William Turner expositie, Museum de Fundatie en Rijksmuseum Twenthe, 2015-2016
Hoofdbegunstiger Marino Marini tentoonstelling, Museum De Fundatie, Zwolle, 2013-2014
Expositie "Meer Licht", Museum de Fundatie, Zwolle, 2011-2012

Museum Gouda

Museum Gouda
Hoofdbegunstiger Henri Fantin-Latour tentoonstelling, Museum Gouda, 2013-2014

Museum Het Valkhof

Museum Het Valkhof
Hoofdbegunstiger 'Pop art in West-Europa', Museum het Valkhof, Nijmegen, 2012-2013

Museum van Loon

Museum van Loon
'Ferdinand Bol: Het Huis, De Collectie, De Kunstenaar', Museum van loon, Amsterdam, 2017-2018

Muziekgebouw aan 't IJ

Muziekgebouw aan 't IJ
5e World Minimal Music Festival, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam, 2017

National Hansen's Disease Programs

National Hansen's Disease Programs
Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2017-2018
Biomarkers for early detection of leprosy using comparative transcriptomics, 2017
Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2016
Biomarkers for early detection of leprosy using comparative transcriptomics, 2016
Translation of Mycobacterium Leprae molecular viability assays (MVA) to the clinical setting and application of MVA to a chemoprophylaxis-of-contacts-model, 2015

Nationale Opera & Ballet

Nationale Opera & Ballet
Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, 2017-2019

Nederlands Blazers Ensemble

Nederlands Blazers Ensemble
Rossini's Opera Il Turco In Italias Blazers Ensemble, 2008

Nederlands Jeugd Strijkorkest

Nederlands Jeugd Strijkorkest
Nederlands Jeugd Strijkorkest NJSO 2014
Hoofdbegunstiger Nederlands Jeugd Strijkorkest NJSO 2013
Hoofdbegunstiger Nederlands Jeugd Strijkorkest NJSO 2012
Hoofdbegunstiger Nederlands Jeugd Strijkorkest NJSO 2011
Hoofdbegunstiger Nederlands Jeugd Strijkorkest NJSO 2010

Zwolle Nederlands KamerOpera Festival

Nederlands KamerOpera Festival, Zwolle
KamerOpera Festival, Zwolle, 2009

Nederlands Kanker Instituut

Nederlands Kanker Instituut
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2015
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2014
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2013
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2012
Research into how mycobacteria lyse the phagosomal membrane 2011

Nederlands Philharmonisch Orkest

Nederlands Philharmonisch Orkest
Hoofdbegunstiger "Concerten in de Wijk"s Philharmonisch Orkest, 2014
Hoofdbegunstiger "Concerten in de Wijk"s Philharmonisch Orkest, 2013-2014
Hoofdbegunstiger "Concerten in de Wijk"s Philharmonisch Orkest, 2012
Hoofdbegunstiger "Concerten in de Wijk"s Philharmonisch Orkest, 2010
Hoofdbegunstiger "Concerten in de Wijk"s Philharmonisch Orkest, 2009
Hoofdbegunstiger "Concerten in de Wijk"s Philharmonisch Orkest, 2008

Nederlands Studenten Orkest

Nederlands Studenten Orkest
Uitvoeringen Nederlands Studenten Orkest, 2011

Nederlandse Bachvereniging

Nederlandse Bachvereniging
De Dag Van Bach - Kennismaken met Bach op Nederlandse basisscholen, 2011-2012
De Dag Van Bach - Kennismaken met Bach op Nederlandse basisscholen, 2010
De Dag Van Bach - Kennismaken met Bach op Nederlandse basisscholen, 2009-2010

Niet Normaal

Niet Normaal
Hedendaagse Kunstexpositie Niet Normaal, Beurs van Berlage, 2009-2010

Noord Nederlands Orkest

Noord Nederlands Orkest
Pieter Roelf Jeugdconcerten, Noord Nederlands Orkest, 2017
Pieter Roelf Jeugdconcerten, Noord Nederlands Orkest, 2015

Noorderkerkconcerten

Noorderkerkconcerten
Noorderkerkconcerten: Marktplaats voor Muziek 2008

On Wings

On Wings
Tweede Internationaal Blazersfestival On Wings! 2011
Internationaal Blazersfestival On Wings! 2009

Opera per Tutti

Opera per Tutti
Opera per Tutti - Opera voor iedereen, 2008-2009

Opera Rotterdam

Opera Rotterdam
Hoofdbegunstiger Alla Turca, Operadagen Rotterdam 2010

Oranjewoud Stichting Landgoedconverten

Oranjewoud Stichting Landgoedconverten
Oranjewoud Festival, Heerenveen, 2017

Organisatie Oude Muziek

Organisatie Oude Muziek
Festival Oude Muziek, Utrecht, 2017
Festival Oude Muziek, Utrecht, 2016
Openingsconcert Festival Oude Muziek, Utrecht, 2015
Christina Pluhar l'Arpeggiata concert, Festival Oude Muziek, Utrecht, 2014
'Mis van Striggio', Festival Oude Muziek, Utrecht, 2013

Orkaan Producties

Orkaan Producties
Muziekvoorstelling Wie temt de Koning?, 2010-2011
Hoofdbegunstiger school- en familieconcerten De Muziekfrabriek, 2010-2011

Poetry International Rotterdam

Poetry International Rotterdam
Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2011
Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2010
Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2009
Hoofdbegunstiger De Gedichtendag 2008
38e Poetry International Festival, 2007

Poeziecircus

Poeziecircus
Het Poëziecircus 2008

Poëzieclub

Poëzieclub
De Negende Turing Gedichten Wedstrijd 2017-2018
De Achtste Turing Gedichten Wedstrijd 2016-2017
De Zevende Turing Gedichten Wedstrijd 2015-2016
De Zesde Turing Gedichten Wedstrijd 2014-2015
De Vijfde Turing Gedichten Wedstrijd 2013-2014
De Vierde Turing Nationale Gedichten Wedstrijd 2012-2013
De Derde Turing Nationale Gedichten Wedstrijd 2011-2012
De Tweede Turing Nationale Gedichten Wedstrijd 2010-2011
De Eerste Turing Nationale Gedichten Wedstrijd 2009-2010
De Week van de Poëzie 2008
Poëziebundel "Jou Willen Is Je Missen", 2008
Hoofdbegunstiger De Week van de Poëzie 2007
Poëziebundel "Het Eerste Wonder", 2007

Poëziepaleis

Poëziepaleis
Doe Maar, Dicht Maar, 2015-2016
Doe Maar, Dicht Maar, 2014
Doe Maar, Dicht Maar, 2013

Prinses Christina Concours

Prinses Christina Concours
Muziekuitvoeringen van de 'Classic Express', 2012
Muziekuitvoeringen van de 'Classic Express', 2011
Muziekuitvoeringen van de 'Classic Express', 2010
Bouw 'Classic Express' van het Prinses Christina Concours, 2007

Ramsey Nasr

Ramsey Nasr
Poëziebundel 'Dichter Draagt Voor', Ramsey Nasr, 2012-2013

RBO Sinfonia

RBO Sinfonia
Schoolconcerten 'Mozart's Magische Reis', 2013

Reizend Muziekgezelschap

Reizend Muziekgezelschap
25-jarig jubileum Het Reizend Muziekgezelschap, 2007

Rembrandthuis

Rembrandthuis
Eerste begunstiger Govert Flinck en Ferdinand Bol, Amsterdam Museum en Museum Het Rembrandthuis, 2017-2018
Eerste begunstiger 'De Naakte Waarheid', Rembrandthuis, Amsterdam, 2016
Tentoonstelling Oude Tekeningen, Nieuwe Namen, Rembrandthuis Amsterdam, 2013-2014
Hoofdbegunstiger 'Jan Lievens - A Dutch Master Rediscovered', Rembrandthuis Amsterdam, 2009

Residentie Bach Ensembles

Residentie Bach Ensembles
Residentie Bach Ensembles: Matthäus Passion, 2009
Matthäus Passion in Jan Rot's nederlandse 'hertaling', 2008

Ricciotti Ensemble

Ricciotti Ensemble
Hoofddonateur Ricciotti Ensemble 2012
Hoofddonateur Ricciotti Ensemble 2011
Hoofddonateur Ricciotti Ensemble 2010
Hoofdbegunstiger Ricciotti Ensemble 2009
Hoofdbegunstiger Ricciotti Ensemble 2008
Hoofdbegunstiger Ricciotti Ensemble 2007

Rijksmuseum Amsterdam

Rijksmuseum Amsterdam
Eerste begunstiger 'Hercules Segers', Rijksmuseum Amsterdam, 2016-2017
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2015
Aankoop Jan Asselijn "De doorbraak van de Sint Anthonisdijk", Rijksmuseum Amsterdam, 2015
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2014
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2014
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2013
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2012
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2011

Rijksmuseum Twenthe

Rijksmuseum Twenthe
Eerste begunstiger 'De Renaissance in Noord-Italië', Rijksmuseum Twenthe, 2017
William Turner expositie, Museum de Fundatie en Rijksmuseum Twenthe, 2015-2016

Rijksmuseum van Oudheden

Rijksmuseum van Oudheden
Eerste begunstiger 'Nineveh', Rijksmuseum van Oudheden, Leiden, 2017-2018

Rijksmuseum Volkenkunde

Rijksmuseum Volkenkunde
Eerste begunstiger 'Boeddha', Tropenmuseum Amsterdam en Museum Volkenkunde Leiden, 2016-2017
'Geisha', Rijksmuseum Volkenkunde, Leiden, 2014-2015

Roermondse Kartuizers

Roermondse Kartuizers
Hoofdbegunstiger De besloten wereld van de Roermondse Kartuizers, 2009

SEOP

SEOP (Stichting Educatieve Orkest Projecten)
Wolfgangs Wondere Wereldreis - Schoolconcerten, Zuid-Holland, 2014-2015
Schoolconcerten 'Mozart's Magische Reis', 2013

Seven Bridges Festival

Seven Bridges Festival
Seven Bridges Jazz Festival, Amsterdam, 2007

Singer Museum Laren

Singer Museum Laren
Hoofdbegunstiger 'Rodin Erotique', Singer Museum Laren, 2012-2013
Hoofdbegunstiger Anton Mauve exposities, Singer Museum, Laren en Teylers Museum, Haarlem, 2009-2010

Stedelijk Museum Alkmaar

Stedelijk Museum Alkmaar
Hoofdbegunstiger 'Vleiend Penseel. Caesar van Everdingen (1616-1678)´, Stedelijk Museum Alkmaar, 2016-2017
'Van Oostsanen, De Ware Jacob', Stedelijk Museum Alkmaar, 2014

Stedelijk Museum Amsterdam

Stedelijk Museum Amsterdam
Eerste begunstiger 'Jean Tinguely: Machinespektakel', Stedelijk Museum, Amsterdam, 2016-2017
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2015
'De Oase van Matisse', Stedelijk Museum Amsterdam, 2015
'De Oase van Matisse', Stedelijk Museum Amsterdam, 2015
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2014
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2014
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2013
Hoofdbegunstiger Mike Kelley, a retrospective, Stedelijk Museum Amsterdam, 2012-2013
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2012
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2011

Stedelijk Museum de Lakenhal

Stedelijk Museum de Lakenhal
Hoofdbegunstiger Theo van Doesburg and the Avant-Garde, de Lakenhal, Leiden, 2009-2010

Stedelijk Museum Schiedam

Stedelijk Museum Schiedam
Eye Attack, Stedelijk Museum Schiedam, 2017

Stichting 4 Mei Concert

Stichting 4 Mei Concert
4 Mei concert, Amsterdam, 2007

Stichting Buitengoed

Stichting Buitengoed
25e Dag van de Romantische Muziek, 2011
Dag van de Romantische Muziek 2010

Stichting De Dorpsbruiloft

Stichting De Dorpsbruiloft
Wereldpremière Svadebka! De Dorpsbruiloft, 2009

Stichting de Noordzee

Stichting de Noordzee
Natuur-incusief bouwen van windmolenparken, Noordzee, 2016-2017

Stichting Gezamenlijke Projecten Haagse Musea

Stichting Gezamenlijke Projecten Haagse Musea
Museumbus Den Haag, 2014
Museumbus Den Haag, 2013

Stichting Tuinen van Verwondering

Stichting Tuinen van Verwondering
Tuinen van Verwondering, NTR, 2016-2017

Strijkkwartet Biënnale Amsterdam

Strijkkwartet Biënnale Amsterdam
Strijkkwartet Biënnale, Amsterdam, 2018

Teylers Museum

Teylers Museum
Eerste begunstiger 'Jean-Antoine Watteau', Teylers Museum, 2017
Rafaël Tentoonstelling, Teylers Museum, Haarlem, 2012-2013
Hoofdbegunstiger Anton Mauve exposities, Singer Museum, Laren en Teylers Museum, Haarlem, 2009-2010

Theatergroep de Kale

Theatergroep de Kale
Hoofdbegunstiger Warenar van P.C. Hooft, 2010

Tijdschrift Terras

Tijdschrift Terras
Tijdschrift Terras, 2017-2019

Ton Koopman en het Amsterdam Baroque Orchestra & Choir

Ton Koopman en het Amsterdam Baroque Orchestra & Choir
De Johannes Passion, Westerkerk, Amsterdam, 2011

Tropenmuseum Amsterdam

Tropenmuseum Amsterdam
Eerste begunstiger 'Boeddha', Tropenmuseum Amsterdam en Museum Volkenkunde Leiden, 2016-2017

Turing Gedichtenwedstrijd

Turing Gedichtenwedstrijd
De Negende Turing Gedichten Wedstrijd 2017-2018
De Achtste Turing Gedichten Wedstrijd 2016-2017
De Zevende Turing Gedichten Wedstrijd 2015-2016
De Zesde Turing Gedichten Wedstrijd 2014-2015
De Vijfde Turing Gedichten Wedstrijd 2013-2014
De Vierde Turing Nationale Gedichten Wedstrijd 2012-2013
De Derde Turing Nationale Gedichten Wedstrijd 2011-2012
De Tweede Turing Nationale Gedichten Wedstrijd 2010-2011
De Eerste Turing Nationale Gedichten Wedstrijd 2009-2010

Turing Toekenning

Turing Toekenning
De Vijfde Turing Toekenning, 2017
Hoofdbegunstiger 'Alma-Tadema: klassieke verleiding' ', Fries Museum, Leeuwarden, 2016-2017
Hoofdbegunstiger 'Vleiend Penseel. Caesar van Everdingen (1616-1678)´, Stedelijk Museum Alkmaar, 2016-2017
De Vierde Turing Toekenning, 2015
Hoofdbegunstiger 'Brancusi,Rosso en Man Ray', Museum Boijmans, Rotterdam, 2014
Hoofdbegunstiger Mike Kelley, a retrospective, Stedelijk Museum Amsterdam, 2012-2013
De Derde Turing Toekenning, 2013-2014
Hoofdbegunstiger Alexander Calder, Gemeentemuseum Den Haag, 2012
De Tweede Turing Toekenning, 2011
De Eerste Turing Toekenning, 2009

Van Abbemuseum

Van Abbemuseum
Tentoonstelling 'Lissitzky -Kabakov. Dromen en leven', Stedelijk Van Abbemuseum, Eindhoven, 2012-2013

Van Gogh Museum

Van Gogh Museum
Eerste begunstiger 'Van Gogh & Japan', Van Gogh Museum, Amsterdam, 2018
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2015
Munch / Van Gogh expositie, Van Gogh Museum, 2015-2016
Munch / Van Gogh expositie, Van Gogh Museum, 2014
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2014
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2014
Munch / Van Gogh expositie, Van Gogh Museum, 2015-2016
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2013
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2012
Turing Museumpleinbus - Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Amsterdam, 2011
Illusie en Werkelijkheid - Van Gogh Museum, 2010-2011
Vincent van Gogh: de kunstenaar en zijn brieven, 2009-2010

Van Oorschot

Van Oorschot
Poëziekalender 2016
Poëzie bloemlezingen, 2015
Poëzie bloemlezing Rutger Kopland, 2014
Poëziekalender 2015
Poëzie bloemlezing Hans Lodeizen, 2014
Poëzie bloemlezing Elisabeth Eybers, 2013
Poëzie bloemlezing Jan Emmens, 2012
Poëzie bloemlezing J. H. Leopold, 2011
Poëzie bloemlezing Simon Vestdijk, 2010
Poëzie bloemlezingen Van Geel & Morriën, 2010
Poëzie bloemlezingen Vasalis & Hanlo, 2009
Poëzie bloemlezingen Van Schagen & Der Mouw, 2008

Vrije Val

Vrije Val
Bewerking Matteüs-Passion, Frank Groothof, 2013-2014
Bewerking Matteüs-Passion, Frank Groothof, 2012
Rock Opera "Kees de Jongen" door Frank Groothof, 2011-2012
Kinderopera "De soldaat en de keizer", 2010-2011
Kinderopera "De jongen, het meisje en de heks van het woeste woud", 2009-2010
Muziektheater Vincent van Gogh, een Leven in Schilderijen, 2008-2009
Familievoorstelling Porgy & Bess van Gershwin, 2007-2008

Week van de Poëzie

Week van de Poëzie
De Week van de Poëzie 2008
Hoofdbegunstiger De Week van de Poëzie 2007

Wereld Natuur Fonds

Wereld Natuur Fonds
Het terugbrengen van de Blauwvin tonijn in de Noordzee, 2017
Het terugbrengen van de Blauwvin tonijn in de Noordzee, 2016
Het terugbrengen van de Blauwvin tonijn in de Noordzee, 2015

Willem Breuker Kollektief

Willem Breuker Kollektief
Afscheidstournee Willem Breuker Kollektief, 2012

Wintertuin Literair Productiehuis

Wintertuin Literair Productiehuis
Het Gedichtenbal - Slotmanifestatie Poëzieweek 2014
Het Gedichtenbal - Slotmanifestatie Poëzieweek 2013

Wonderfeel

Wonderfeel
Wonderfeel 2017, 's Graveland, 2017

World Orchestra of Jeunesses Musicales

World Orchestra of Jeunesses Musicales
Concerten van het Wereld Orkest, 2008

Zeeuws Museum

Zeeuws Museum
Hoofdbegunstiger Expositie "Terug Naar Zeeland"', Zeeuws Museum, 2008